GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto IV

Legendární akční adventure, bez které by nebyl herní svět tím čím je, představuje další plnohodnotné pokračování s názvem Grand Theft Auto IV. V tomto pokračování si užijte opravdu velké množství volnosti a zábavy - můžete vykrádat banky, bavit se v baru nebo někoho sbalit v internetové seznamce. Hra je vyvinuta pro PC, Xbox 360 a PS3 a lze ji hrát jak v singleplayeru, tak v multiplayeru.

Reklama

Děj hry

Příběh tohoto GTA se odehrává ve fiktivním městě Liberty City, známém z GTA III. Toto město je volnou replikou New Yorku a lze zde najít stejné dominanty a pamětihodnosti, jako je například Socha svobody nebo Time Square.

Hlavním hrdinou je zde Niko Bellic, 30 letý válečný veterán, který odjíždí do Ameriky za lepším životem , ale také proto, aby pomstil své kamaráda z války. Dalším důvodem jeho cesty do Liberty City je jeho bratranec, který zde už žije a tvrdí, že si velmi užívá. Ve skutečnosti však propadl alkoholu a drogám, zadlužil se a utíká před mafií. Do tohoto kolotoče se dostane a postupně zaplete i Niko. A aby přežil a vyvázl se zdravou kůží, bude se muset protloukat zločineckým podsvětím a pracovat pro vrahy, zloděje a dokonce pro největší mafii ve městě.

Video Gameplay

Novinky

Novou a důležitou úlohu zde sehraje mobil. Niko ho bude nosit stále u sebe a bude si jeho prostřednictvím domlouvat schůzky či mise, fotografovat nebo ho používat jako organizér. Niko si také bude moci měnit oblečení, jíst nebo navštěvovat různé Show či bary. V nich se může dokonce opít a poté se motat a padat na zem. Hra je také obohacena o různé minihry a to v podobě šipek, Bowlingu či kulečníku.

Hodnocení:

I přes určité technické nedostatky hra nabízí velké město plné možností a volnosti a v neposlední řadě dobrou hratelnost. A to jistě stoji za vyzkoušení.

HW požadavky:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz anebo AMD Athlon X2 64 2.4Ghz
  • RAM: 1,5GB
  • HDD: 16GB
  • Grafika: Nvidia 7900 256MB anebo ATI X1900 256MB
  • OS: Windows Vista SP1 anebo Windows XP SP3

Zakoupit online

Grand Theft Auto IV


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 3925x | 19. leden 2011 | Adventury hry | comments: 3 | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

BUr4Cj3Muiv

pátek, 17. březen 2017
04:41

Your post is a timely conuirbttion to the debate


posted by: BUr4Cj3Muiv (5wv9ikft(a)outlook.com) [Odpovědět]

LZMSwOj0

sobota, 14. květen 2016
11:58

most unflattering get-up the world has setet.&ln;br&g.;Follow these golden principles to putting on ankle boots and flaunt your strategy to being the trendiest and most gorgeous girl from the scene. Posted in


posted by: LZMSwOj0 (ub9nt0zucvd(a)outlook.com) [Odpovědět]

nAEIgLhWF

neděle, 6. září 2015
13:47

Dechen wangmo,It's a bit long prescos can not be explained through commenting section. I have wrote several articles on payroll, kindly read the same, follow that and conifgure the primary things required.Once done, revert back to me for further information and set up


posted by: nAEIgLhWF (k74ab876k(a)outlook.com) [Odpovědět]