GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

Pokračování herní série LEGO Indiana Jones patří mezi adventury a pochází od společnosti LucasArts. Tato hra představuje zajímavé spojení mezi stavěním z lega kostek a odvahou, akcí a zábavou. Hra obsahuje i kooperativní mód pro dva hráče, takže nic nebrání tomu si užít hru s přáteli.

Reklama

Hlavní hrdina

Hlavní hrdinou hry je jak jinak než populární Indiana Jones. Spolu s tímto badatelem a dobrodruhem zažijete zajímavé cesty, nečekané zvraty a hlavně velkou porci zábavy. Dojde samozřejmě i na boj, ve kterém bude moci využít obratnosti hlavní postavy nebo různé židle, lahve, pušky nebo meče. Zcela nové možnosti bude mít bič, díky kterému bude moci si přetáhnout a přehodit protivníka nebo řešit zapeklité hádanky. Indiana také bude moci využívat dopravní prostředky, čím se velmi zjednoduší přesun z místa na místo. Na výběr bude letadlo, člun nebo dolní vozík.

Novinky

Tvůrci hry se rozhodli, že nepůjdou cestou přímého pokračování jedničky, ale že naváží na původní filmovou trilogii a odhalí místa, která doposud zůstala skryta. To znamená, že se můžete těšit na prozkoumávání nových zákoutí, na nové postavy, které budou mít za účel osvěžit děj hry. Například se zde setkáte s Muttem Williamsem a jeho motorkou. Hlavní novinkou hry je nový editor jménem Build Your Own, díky kterému si budete moci vytvořit vlastní objekty a dokonce celé úrovně hry. Bude tedy záležet jenom na Vás a na vaší fantasii, jak si hru přizpůsobíte a utvoříte tak, aby vyhovovala vašim požadavkům a přáním. Své nápady také můžete propojit s připravenými scénami a vytvořit tak zajímavý mix.

Minimální HW požadavky:

Windows XP, Vista[32bit], 7

Procesor 1800MHz

Paměť 256MB RAM

Grafická karta (GeForce 5800 / Radeon X1300)

DVDROM


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 4089x | 7. květen 2011 | Adventury hry | comments: 1 | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

3iBUvuZ75

sobota, 14. květen 2016
11:41

That is adopted in the course of 2002 through the men’s don variety, and down the road by developer, a trendy even so affordably billed assortment of apparel and add-ons offered to the overall general public. jeremy scott could be just before the team inside the Ough.Ersus. distinctive brand name within the high-class accent and sportswear team. The company is aclnkwoedged for its custom made involving streamlined and advanced all-American sportswear for that fly assortment.


posted by: 3iBUvuZ75 (2ijq14ap(a)outlook.com) [Odpovědět]