GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Posel smrti 3

Posel smrti 3

Posel smrti 3 je poslední díl série a tudíž uzavírá velmi povedenou hororovou trilogii. Tato hra ukazuje, že hororový žánr neupadává, ale že může nabídnout zajímavý kousek plný napětí a mrazení po zádech.

Reklama

Příběh hry

Hra je postavena na plynulém navazování jednotlivých dílů. Je tedy velmi vhodné, skoro dokonce nezbytné, znát obsah předešlého dílu. Pokud ho neznáte, můžete přijít o celou řadu souvislostí a zajímavých detailu, což by byla jistě škoda.

Konkrétně třetí díl začíná v okamžiku, kdy hlavní hrdina jménem Darren stojí nedaleko hořící zámku Black Mirror. To ovšem není vše: Darren v ruce svírá pochodeň a celé tělo má od krve. Když tedy přijede policie, logicky hlavního hrdinu zatkne a obviní ho z velmi vážných zločinů. Po dvou týdnech je však Darren díky kauci zpátky na svobodě…a právě v tomto okamžiku se zapojuje do hry hráč, který má v roli Darrena nelehký úkol. Musí zjistit pravdu o té hrozné událost,i očistit své jméno a zvládnout vlny agrese, které hlavní postavu budou zužovat.

Hratelnost

Posel smrti 3 se může pochlubit velmi dobrou hratelností, která jistě zvyšuje komfort a celkový dojem ze hry. Hráč zde má volnou ruku, což se projevuje například tím, že si může vypnout nápovědu nebo například označování aktivních lokací a tím si celou hru ztížit. Dobře řešené je hledání malých předmětů. Pokud kurzorem narazíte na daný předmět, ozve se lehké kliknutí a kurzor zčervená, takže zde odpadá dlouhé hledání a nemůže se vám stát, že byste nějaký předmět přehlédli či nenašli.

Minimální HW požadavky:

Procesor: AMD nebo Intel jednojádrový processor @ 1. [5] GHz

Paměť: 1 GB MB RAM nebo více

Pevný disk: 5 GB volného místa na disku nebo více

Grafická karta: AGP/PCI-E grfická karta: karta s Shader Modelem 2, Direct X®9 compatible, min. 128MB VRAM (ATI Radeon 9800 or NVIDIA GeForce 6800), integrovaná(na zákl. desce): Grafický chip s Shader Model 2, DirectX 9-kompatibilní, min. 128 MB VRAM (Intel GMA x3200, ATI Mobility Radeon 9800 nebo NVIDIA GeForce Go 6800)

DirectX: DirectX® 9.0c

Operační systém: Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, Windows 7 )

DVD mechanika: 8x DVD

Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 2995x | 19. srpen 2011 | Adventury hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!