GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

A New Beginning

A New Beginning

Hlavním tématem hry A New Beginning je globální oteplování a jeho možné důsledky. Tvůrci hry z německé ho studia Daedelic si zde pohráli s myšlenkou, kam až tento proces může zajít a jaké důsledky to může mít pro lidstvo. Hra svým hráčům tedy nabízí strhující příběh v zajímavém herním prostředí

Reklama

Děj hry

Tato hra Vás přenese do roku 2500, kde dochází k vymírání lidstva. Lidé se musí schovávat v podzemních bunkrech, na povrchu Země skoro není možné přežít. K tomu všemu má přijít obrovská sluneční erupce, která definitivně zničí život na Zemi.

A co s touto situací?

Poslední nadějí lidstva je vrátit se v čase a této katastrofě zabránit. K tomu účelu dojde k sestavení zástupců, kteří jsou vyslání do minulosti. Ze všech týmů a odvážlivců nakonec zůstane skupina kolem mladé Fay. Ta se rozhodne vrátit se až do roku 2010. Úkolem skupiny bude najít vědce jménem Bent Svensson, jenž se snažil vymyslet a najít alternativní zdroje energie a který jediný může svět zachránit. Problém je, že starý vědec zahořkl a Fay dá spoustu práce ho přesvědčit. Nakonec se to podaří a Fay s vědcem bude bojovat proti globálnímu oteplování a ničení světa.

Herní princip

Hráč zde bude střídavě ovládat hned dvě hlavní postavy: vědce Benta a mladou dívku Fay. Se svou postavou bude plnit úkoly, které jsou hlavně založeny na kombinaci různých předmětů. Čas od času hraní zpříjemní i nějaká logická minihra.

Minimální HW požadavky:

Operační systém: Windows 2000/XP/Vista/7

Procesor: 2GHz jednojádrový / 1,8 GHz Dual Core

Paměť: 1 GB RAM (Vista / 7: 1,5 GB RAM)

Zvuková karta: DirectX 9.0c kompatibilní

Grafická karta: OpenGL 2.0 kompatibilní, 256 MB grafické paměti (ATI Radeon nebo Nvidia Geforce doporučeno)

Pevný disk: 3,5 GB volného místa na disku

DVD-ROM, myš


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 2228x | 16. září 2011 | Adventury hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!