GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Batman: Arkham City

Batman: Arkham City

Hra Batman: Arkham City patří bezesporu mezi jednu z nejlepších her, které byla zpracována na základě komiksové předlohy. Najdete zde velký tajemný svět, plný zajímavých událostí, věcí a událostí. To vše je doplněno výbornou hratelností.

Reklama

Děj hry

Hra se odehrává v zločinném městě jménem Gotham City, v městě plném špíny, temnoty a beznaděje. Různé gangy a zločinci se zde snaží získat nadvládu nad městem, které je jejich bojem a špatnými praktikami velmi poznamenané. Problém se ještě více vyostří, když se zločinci spojí a vznikne tak velmi nebezpečné společenství.

Ztrestat nebezpečný spolek, stejně jako další zločiny, nezákonné úmysly a křivdy bude mít na svých bedrech, kdo jiný než Batman. A že to nebude lehký úkol, to je jisté. Batman se doslova nezastaví a do úplného závěru hry bude mít plné ruce práce s nejrůznějšími zločinci.

Souboje

Nedílnou součásti hry jsou souboje. Například během soubojů s bosáky je důležité prohlédnout si jejich styl boje, jejich silné a slabé stránky. Poté už to je otázkou jednoho, či dvou útoků a protivník podlehne. Jiný druh soubojů jsou boje nablízko. Tyto rvačky jsem chloubou této hry, jsou velmi dobře zpracovány a nabízejí různorodé možnosti. Upotřebí se zde i různé batmanovské vychytávky, které se určitě budou hodit. Klasikou je batclaw, díky kterému se dostanete na špatně přístupná místa nebo můžete odzbrojit nepřítele. Mezi další pomůcky patří explodující gel, nabíječka elektřiny nebo zmrazovač. Důležité jsou i speciální pohyby a výskoky, které umí rozhodit nepřátele a poté je lze lépe porazit.

Minimální HW požadavky:

OS: Windows XP, Vista, 7

Procesor: Intel Core 2 Duo 2. [4] Ghz nebo AMD Athlon X2 4800

Paměť: 2GB RAM

Místo na pevném disku: 17 GB volného místa

Grafická karta ATI 3850HD 512 MB nebo NVIDIA GeForce 8800 GT 512MB

Direct X: 9.0c

Další požadavky: Online hraní bude vyžadovat připojení ke službě Games for Windows – LIVE


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 2737x | 20. listopad 2011 | Adventury hry | comments: 1 | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

zXxtRXWFRG

sobota, 14. květen 2016
11:35

Apcirpeation for this information is over 9000-thank you!


posted by: zXxtRXWFRG (oyfl6qgm(a)outlook.com) [Odpovědět]