GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Trine 2

Trine 2

Trine 2 je originální, barevná a zábavná akční adventura, která oproti prvnímu díly vychytala chyby a přišla se zajímavými novinkami. Výhodou hry je fakt, že dokáže zaujmout velkou skupinu nejrůznějších hráčů a to bez rozdílu věku. Může za to chytlavý příběh připomínající pohádku a výborná grafika. Hru lze hrát jak samostatně, tak ve skupině kamarádů.

Reklama

Děj hry

Tvůrci umístili hru do povedeného fantasy světa. Hlavními hrdiny jsou zde tři protikladné postavy. Setkáte se zlodějkou Zoyou, obratnou dívkou, která ovládá luk, ze kterého dokáže střílet ohnivé a ledové šípy. Také se dokáže na omezenou dobu schovat proti nepřátelům a hbitě se pohybovat po krajině a to pomocí vlastních sil nebo díky vystřelovacímu háku. Hlavní předností další postavy- rytíře Pontia je dovednost zacházet s mečem a magickým kladivem. Při boji se mu také bude hodit mrazivý štít. Poslední hlavní postava kouzelník Amadeus dokáže čarovat, přemísťovat věci z místa na místo a provádět s nimi ve vzduchu zajímavé kousky.

Princip hry

Principem hry je využívat rozdílných schopností a dovedností všech postav a plnit tak různé úkoly a situace, do kterých se dostanete. Hra také obsahuje různé puzzle a hádanky, které jsou zábavné, z počátku náročné ale nakonec poměrně jednoduše proveditelné.

Novinky

Tak jako každé pokračování i hra Trine 2 přináší novinky a zlepšuje stávající mechanismy. Jednou z nejzajímavějších novinek jsou hrátky s vodou. Vodou použijete při zalévání kouzelných semínek nebo v případě plavání. Legraci si také užijete při sestavování potrubí a během dalších činnostech.

Minimální HW požadavky:

Operační systém – Win XP, Vista, 7

Procesor – Dvoujádro 2Ghz

Paměť – 2 GB RAM

Grafická karta – DirectX9c kompatibilní, s 512MB


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 3608x | 1. leden 2012 | Adventury hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!