GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham Asylum

Fanoušci Batmana si nesmějí nechat ujít hru s názvem Batman: Arkham Asylum. Jedná se o jednu z nejlepších adaptací oblíbeného komiksu, která usiluje o titul nejlepší hry roku. Své hráče hra zaujme kombinací akce a bojovky, která je navíc obohacena o velkou řadou vychytávek.

Reklama

Příběh hry

Příběh hry se svým obsahem nepodobá žádnému ději v komiksu. Tvůrci hry vsadili na zcela nový lineární příběh, který sice hráč po chvilce prokoukne, ovšem na zajímavosti hry to neubere. To důležité, co příběh činní přitažlivým je pomalé rozplétání jednotlivých detailů příběhu a odhalování různých drobných zápletek a situací. Během svého postupu ve hře také postupně poznáte ostrov Arkam, do kterého je děj hry zasazen a který skrývá řadu překvapení a tajemných míst. Výhodu je hry je že i po skončení hlavní zápletky můžete ostrov znovu projít a třeba objevit tajemné předměty, které se Vám nepodařilo najít při prvním průchodu.

Zpracování hry: Batman Arkham Asylum

Dobře propracovaný je zde bojový systém. Je to velmi intuitivní záležitost, která se Vám velmi rychle dostane do krve. Jednou rukou zde ovládáte útok, druhá slouží pro krytí. Důležitá je samozřejmě načasovanou jednotlivých úkonů.

Do škatulky vychytávek určitě patří detektivní mód, který Vás přepojí do speciálního režimu vidění, kde jsou zvýraznění nepřátelé, které vidíte v podobě svítících koster a určité důležité předměty. Nepřátelé jsou navíc v tomto módu vidět i přes zdi, takže se na ně můžete lépe připravit. Tento mód se bude hodit i v okamžiku, kdy potřebujete někoho vypátrat nebo jít v něčích stopách.

Suma sumárum hra nabízí velmi poutavý příběh a řadu vychytávek, které určitě stojí za to vyzkoušet.

Minimální HW požadavky

  • Procesor: Intel single core 3 Ghz nebo odpovídající AMD
  • Operační paměť: Windows XP 1 GB, Windows Vista 2GB
  • Grafická karta: Karta se shader modelem 3 - Nvidia 6600, ATI 1300 nebo výkonnější

Zakoupit online

Batman Arkham Asylum


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 3400x | 30. listopad 2010 | Akční hry | comments: 1 | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

wvOynLVvS

neděle, 6. září 2015
18:08

I have got one idea for your webpage. It aarpeps like right now there are a couple of cascading stylesheet problems while launching a selection of web pages inside google chrome as well as firefox. It is operating alright in internet explorer. Probably you can double check that.


posted by: wvOynLVvS (5ms9h6wx(a)outlook.com) [Odpovědět]