GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Call of Duty: Roads to Victory

Call of Duty: Roads to Victory

Pro majitele PSP je zde dobrá zpráva v podobě další verze známé série s názvem Call of Duty: Roads to Victory, která je právě pro majitele PSP vytvořena. Tato vojenská herní série již patří mezi třpytící se stálice herního nebe a těší se oblibě velké řady fanoušků. Hra je vytvořena jak pro singleplayeru, tak pro skupinu 4 až 6 hráčů.

Reklama

Princip hry

V této hře se ocitáte v roli amerického, kanadského nebo britského příslušníka armády, přičemž nepřítel je vždy pouze jeden – Německo. Vaším úkolem zde tedy nebude nic jiného než vyhladit nepřítele a to pomocí plnění jednotlivých misí. Náplň konkrétních misí bude velmi různorodá, bude sahat od objevování tajných dokumentů, instalaci min a její následné odpalování, po bitvy o ostře střežené bunkry a jiné přestřelky.

Hlavní kampaň hry je rozdělena na tři části a celkově obsahuje 14 originálních misí. Pokud budete chtít využít ukládaní pozice, je možné po splnění aktuální mise. Co se týče designu je vytvořen v duchu ostatních her této série a vesměs neobsahuje žádnou novinku.

Video Gameplay

Ovládání

Ovládání hry je ve své podstatě dobré, i když obsahuje drobné chybky. Pohyb je řešen pomocí analogové páčky, rozhlížení je řešeno levým a pravým tlačítkem. Spolu s ovládáním je zde možnost automatického zaměřování, které ovšem není vždy přesné.

Plusy a mínusy

Dobře zpracovaná je zde grafická stránka, která vytváří velmi kompaktní dojem. Je zde velké množství dobře provedených detailů, jako například velká možnost schovávat se za libovolné předměty, kouřové efekty nebo dobře vypadající výbuchy.

Ne moc povedená je umělá inteligence, kde vojáci Německa často nehybně čekají na střelbu nebo nepříliš vynikají při pohybu. V této hře jde spíše o kvantitu než kvalitu, takže můžete očekávat velké množství vojáků v nepříliš originálních pohybech a provedení.

Shrnutí

Při celkovém hodnocení hry nějak váhám. Tato hra zapadá do slavné série, avšak nenabízí žádné novinky nebo velké množství možností. Na druhou stranu je zde dobrá grafická stránka a je to možnost jak si zahrát tuto hru, pokud vlastníte PSP.

HW požadavky:

  • KONZOLE: Sony Playstation Portable

Hodnocení

Hodnocení: 2.5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 3219x | 7. prosinec 2010 | Akční hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!