GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

L.A. Noire

L.A. Noire

Detektivka L.A. je zcela nová hra, které v sobě zahrnuje několik žánrů najednou. Je to zcela ojedinělý počin, který se vymyká dosavadní herní historii. Hra nabízí strhující příběh, velmi dobře propracované herní prostředí a unikátní atmosféru. Hra je určena pro PS3, Xbox 360 a PC.

Reklama

Děj hry

Detetivka L.A. čerpá inspiraci v románu a filmu L.A. Confidential a celkově ve filmovém žánru noir. Nelze však říci, že by se jednalo pouze o herní zpracování konkrétního filmu. Hra si zde vypůjčila určité motivy, momenty a atmosféru vybraného žánru.

Hra se odehrává na konci druhé světové války. S tímto prostředím souvisí i hlavní hrdina, kterým je válečným veterán jménem Cole Phelps. Cole se zde rozhodne přidat se do policejních řad a své poslání bere velmi vážně. Je velmi pečlivý a snaživý, což ovšem často leze na nervy jeho kolegům. Své případy tedy řeší velmi vážně, bedlivě vede výslechy a prozkoumává místo činu.

Herní princip

Vaším úkolem tedy nebude nic jiného než plnit práci detektiva. Výhodou je, že váš hrdina je téměř neprůstřelný a i když schytá ránu, je většinou po chvíli schopný pokračovat v úkolu. Také zde není žádný ukazatel zdraví nebo milice. Jednoduše máte vždy neomezený přísun střeliva.

Velmi povedeným úkolem je vedení výslechů. Při plnění tohoto úkolu je důležité si všímat emocí, mimiky a gest zadrženého a podle toho vést své otázky. Musíte si všimnout, kdy je daný člověk nervózní a z toho rozpoznat, kdy mluví pravdu a kdy lže.

Na druhou stranu, i když jsou jednotlivé části dobře zpracovány, celkový posun ve hře je až příliš jednoduchý. Tedy pokud Vám nějaká část nejde, jste buď vráceni o kousek dozadu, nebo dokonce můžete danou částk vynechat a pokračovat vesele dál.


Hodnocení

Hodnocení: 3.5 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 3283x | 15. červenec 2011 | Akční hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!