GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

GTA San Andreas

GTA San Andreas

Mezi velmi oblíbené hry se řadí titul s názvem GTA San Andreas. Tato hra pochází od společnosti Rockstar Games a řadí se do skupiny akčních her. V pořadí se jedná už o třetí trojrozměrnou hru ze série GTA, kterou by si neměl nechat ujít žádný příznivce tohoto žánru. Hra kromě singleplayeru obsahuje i multiplayerové módy, ve kterých se utkáte se skutečnými hráči.

Reklama

Příběh hry

Příběh hry se odehrává v 90. letech v městečku Los Santos ve státě San Andreas. Právě do tohoto městečka se vrací nová hlavní postavy hry Carl Johnson. Toho však po příjezdu čeká nemilá událost – jeho matka je zavražděna a to za velmi podivných událostí. Zbytek rodiny postupně mizí a rozpadá se neznámo kam a přátelé z dětství už také nejsou, co bývali. A třešničku na dortu tomu všemu dodá Carlovo obvinění z vraždy

Carlovi tedy nezbývá nic jiného než se skrývat před policií a začít pátrat na vlastní pěst. To ho samozřejmě přivede k různým gangům, nekalým činnostem a celkově do podsvětí, kde to nebude mít vůbec lehké a kde ho čeká velké množství úkolů, překvapení a nebezpečí.

Zbraně a vybavení

K tomu aby Carl vyváznul ze všeho se zdravou kůží, je samozřejmě zapotřebí velké množství vybavení a zbraní. Na blízkou vzdálenost má Carl k dispozici pěsti, boxera, obušek, motorovou pilu a další. Nechybí pistole 9mm s tlumičem, brokovnice, samopaly, útočné pušky, lovecké pušky atd. Samostatnou kapitolu tvoří vrhací zbraně jako je granát nebo Molotovův koktejl a zbraně hromadného ničení (výbušniny a podobné vychytávky). Kromě zbroje má Carl při sobě sprej, fotoaparát, termovizi, padák a mobilní telefon, který se určitě bude hodit.

Minimální hw požadavky:

IBM PC nebo 100% kompatibilní

MS Windows XP2000

Pentium III procesor 1000MHz

Paměť 256MB RAM

3600MB volného místa na pevném disku

Grafická karta 64MB RAM

Zvuková karta kompatibilní s DirectX

Monitor rozlišení 800x600 16bit

DVD-ROM, DirectX 9.x nebo vyšší


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 2816x | 12. srpen 2011 | Akční hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!