GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Dead Island

Dead Island

Tato hra spadá mezi hororové akce, ve které najdete velké množství zombíků. Z toho vyplývá že slabší povahy by se raději neměli do této hry pouštět. Pro ostatní, kterým nevadí trochu krve a dramatu čeká promyšlená a atraktivní hra.

Reklama

Děj hry

Hra začíná v krásném letním resortu, které se ovšem změní na noční hrůzu. Na začátku je Banol místem, kam jezdí smetánka z celého světa. Jsou zde krásné pláže, bary, suprové drinky a slečny v bikinách. Není tedy divu, že o návštěvníky zde není nouze. Jednoho dne se zde však objeví zombíci a způsobí doslova apokalypsu. Všechno zničí a co je horší budou mít také hlad a touhu zabíjet.

Zbraně

Je tedy jasné, že bez zbraní a boje by to v této hře nešlo. Výhodou je, že zde budete mít velký arzenál zbraní. Doslova budete moci využít vše co Vám padne pod ruku. Například pádlo, kterým pádlujete, nebo můžete vyrvat trubku ze střechy a tak podobně. Trochu problém je, že se zbraně opotřebovávají a vy je musíte čas od času opravit. Někdy to ovšem bude i k užitku protože zbraňě budete moci nejen opravit ale i vylepšit. Například baseballovou pálku doplnit několika pěkně ostrými hřebíky.

Zombii

Výborně vykreslení jsou zde hlavní nepřátelé – nemrtví zombíci. Každý zombík má zde jiný charakter, jiný styl boje, některý útočí, jiný vyčkává a i zblízka je vidět, že si dali tvůrci práci z detaily. Zombíky lze buď zabít klasicky nebo jim postupně uřezávat ruce či nohy. Takto zohyzděný se poté zmítá v kaluži krve a vyluzuje hrozné zvuky.

Herní princip

Kromě zabíjení nepřátel na Vás bude čekat i celá spousta úkolů. Jednou budete hledat ztracený náhrdelník, podruhé zachraňovat nějakou osobu nebo budovat nový zdroj energie. Je tedy jasné, že náplň úkolů se mění, tak aby se hráč nenudil a současně aby se dál posouval v hlavním příběhu.

Minimální HW požadavky:

  • Operační systém (OS – Windows 2000/XP/Vista
  • Procesor CPU – Intel Core 2 Duo @ 2. [2] Ghz
  • Místo na disku HDD – 2 GB

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 2417x | 23. září 2011 | Akční hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!