GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Alice: Madness Returns

Alice: Madness Returns

Kdo by neznal pohádku o Alence v říši divů. Malá holčička se dostane do pohádkového světa plného překvapení a zajímavých bytostí. Ale co kdyby se pohádka změnila v horor? A Alenka by musela zabíjet a odolávat celé řadě nebezpečí? Tak to se dozvíte, pokud vyzkoušíte hru Alice: Madness Returns.

Reklama

Příběh hry

Hlavní postavou hry je mladá žena jménem Alice, která v prvním díle porazila srdcovou královnou a spolu s ní svou temnou stránku. Prošla si blázincem a musela se smířit se smrtí rodičů, kteří uhořeli v plamenech. Nakonec se Alice ocitne v opatrování psychiatra, který se jí snaží pomoci od halucinací. Ty jsou ovšem stále silnější a Alice se znova ocitne v říši divů – v bájném a zvráceném světě. Od její poslední návštěvy se zde však mnoho změnilo, temný svět se začal rozšiřovat a bude dokonce hrozit, že pohltí celý bájný svět. Bude záležet jenom na Alici, jak to celé dopadne.

Grafika hry

Grafické zpracování je poněkud šílené a netradiční. Tím ovšem láká hráče a stává se tak tahákem hry. Tvůrci hry si s grafikou skutečně vyhráli a propracovali ji do největších detailů, škoda jen že se zde velmi často objevují temné barevné odstíny, které vytvářejí až přehnaně ponurou atmosféru.

Zbraně

V této hře půjde převážně o boj, a tak je nezbytné si představit zbraně. Alice využívá přeměněné předměty z normálního světa: magický nůž vytvořený z kuchyňského nože, přeměněný mlýnek na maso, konvici, která střílí explozivní kapky a houpacího koně. Zbraně lze vybírat s ohledem na situaci a prostředí.

Minimální HW požadavky:

OS: Microsoft ® Windows ® Vista ® SP2 / XP ® SP3

Procesor: 2.0 GHz Intel ® Pentium ® 4 class or AMD Athlon ™ or equivalent processor

Paměť: 1 GB RAM (Windows Vista ®) / 512 MB RAM (Windows XP ®)

HDD: 7 GB

Grafika: 128 MB DirectX ® 9.0c-compatible, 3D graphics, support Shaders 2.0 (NVIDIA ® GeForce ® FX or more,ATI Radeon ™ 9500 or more)

Zvuk: 16-bit DirectX ® 9.0c-compatible sound card

CD-ROM 8x DVD-ROM drive

DirectX ® 9.0c


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 2590x | 12. listopad 2011 | Akční hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!