GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Herní konzole PS3 a xbox 360

Herní konzole PS3 a xbox 360

Zábava pro nudné chvíle - to je hraní her. Kromě her na PC jsou stále populárnější různé herní konzole, které jsou obecně pro hry lepší nežli počítač. Zatímco ještě před nějakými deseti lety byly jednotlivé herní konzole spíše v plenkách, dnes nabízejí opravdu plnohodnotnou zábavu pro všechny, kteří hraní her milují.

Reklama

V obchodech si můžeme vybrat z několika kvalitních herních konzolí. Nedá se obecně říci, která konzole je nejlepší, každá má své přednosti i mouchy oproti konkurenci. Řekněme tudíž jen ty, které patří v poslední době mezi vůbec nejoblíbenější a nejprodávanější.

Herní konzole PS3

Mezi nejpopulárnější konzole zcela jistě patří Playstation 3. Jak již z názvu vyplývá, jedná o třetí generaci této herní konzole, která je oproti svým předchůdkyním dokonalejší a poskytuje kromě možnosti hrát fascinující hry také mnohé jiné možnosti. Na Playstation 3 existuje velké množství her. Z novinek posledních dvou let, které se řadí mezi ps3 hry, lze vyzdvihnout například hra Batman: Arkham Asylum, která je inspirována slavnou filmovou předlohou. Filmů o Batmanovi vzniklo již několik a to samé platí i o hrách. Tato hra nás zavede do samého nitra arkhamského útulku, tedy na gothajskou psychiatrickou kliniku pro ty nejšílenější zločince. Kromě jiných se tak střetneme s padouchem Jokerem.

Herní konzole xbox 360

Ti z nás, kteří z nějakého důvodu nemají herní konzole ps3 rádi, si raději pořídí xbox 360. I tato herní konzole se řadí mezi naprostou špičku a her pro ni se najde opravdu velké množství. Kromě akčních her jsou v obchodech k dostání i různé strategie, adventury, sportovní hry či simulátory.

Ať už si vyberete Playstation 3, nebo dáte přednost herní konzoli xbox 360, určitě Vás dokáže zabavit na mnoho měsíců a let. Hry na tyto konzole již dnes nejsou bůhvíjak drahé a jejich výběr je vskutku široký.

Komerční sdělení Placla.cz


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x
Reklamanapsal: roman beneš | 2976x | 22. prosinec 2011 | Aktuality hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!