GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Antivirové programy pro ochranu počítače

Antivirové programy pro ochranu počítače

Při hraní her online i běžném používání internetu a počítače je nutné mít v PC nainstalován dobrý antivirový program. Ten chrání počítač před viry či jinými škodlivými softwary. Každý, kdo si pořídí nový počítač, by se měl ujistit, zda má program, který dokáže identifikovat a odstranit počítačový virus. Právě internet je přímo stvořený pro to, abychom si do nezajištěného počítače „přinesli“ virus, který pak může napáchat mnoho škod.

Reklama

Legendární antiviry ESET

Mezi nejuznávanější antiviry patří produkty od značky ESET. Antivir ESET NOD32 je dnes již prakticky legendárním antivirem, který dokáže eliminovat statisíce virů a škodlivých softwarů. Vývojáři na tomto antiviru neustále pracují, v současné době tak nové verze ESET pro domácnosti poskytují například i možnost chytré detekce virů ještě před tím, než stačí napáchat jakoukoliv škodu. Kromě toho bylo zapracováno také na zvýšené ochraně médií. Při připojení USB disků, paměťových karet či CD a DVD tak má uživatel mnohem větší jistotu bezpečí.

ESET antivir klade minimální nároky na systém

Mezi pozitiva, kterými se antiviry ESET mohou oproti mnoha jiným konkurenčním produktům pyšnit, patří také velmi nízké systémové nároky. Antiviry ESET dnes využívají miliony lidí po celém světě. Díky nim mohou být v klidu při kontaktu s viry. Jejich počítače jsou velmi dobře ochráněny a zabezpečeny.

Komerční sdělení Placla.cz


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: roman beneš | 3148x | 2. leden 2012 | Aktuality hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!