GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W ZNudu zaženou hry online

[čtvrtek, 30. červen 2011]

Venku panuje nevlídné počasí a vy nemáte co na práci? Pak není nic jednoduššího, než si pustit počítat a trochu si užít zábavy, kterou poskytuje internet.

Na internetu dnes naleznete prakticky vše. Pokud se vám tedy zrovna nechce jít na procházku či za kamarády a přáteli ven, pak nás právě internet může skvěle pobavit. Můžete si zde nejen přečíst zajímavé informace ze života i aktuální zprávy, internet nabízí také spoustu her.

Hry online dokáží skvěle pobavit

Dnes nalezneme desítky internetových portálů, které jsou zaměřeny na hry. Některé z nich spíše přinášejí užitečné rady a tipy, jakou hru si pořídit, recenze novinek, které jsou k dostání na pultech obchodů. Najdou se však i webové stránky, které nabízejí přímo hry online. Jedná se o hry, které si můžete zahrát, aniž byste museli cokoliv platit.

Akční hry, vědomostní hry, sportovní hry a mnohé další

Hry zdarma na internetu sice nejsou tak dokonalé a graficky na úrovni, jako je tomu v případě klasických PC her, které máte doma na CD. Jejich smyslem však není obstarat vám zábavu na týden či měsíc, ale zkrátit dlouhé chvíle během nudného dne, kdy nemáte co na práci. Hry online jsou vesměs naprogramovány v jednoduché aplikace Flash. Jedinými podmínkami, díky nimž se dají tyto hry hrát, jsou připojení k internetu a nainstalovaný flash. Hrají se přímo v rámci internetového prohlížeče, není třeba nic složitě instalovat a hry se dají hrát tak dlouho, jak se vám jen zlíbí. Na internetu je takovýchto her ohromné množství, takže pokud vás jedna hra přestane bavit, určitě si rychle nejdete jinou, která bude minimálně stejně zábavná.

Flash hry na internetu jsou určeny především pro mladší generaci, pro děti školního věku. K dispozici je obvykle několik kategorií, jako například hry pro kluky, hry pro holky, ale pak také speciální kategorie - akční hry, logické hry, sportovní hry, karetní hry či třeba závodní hry. Na některých webech jsou i flash hry, které jsou určeny výhradně pro dospělé.


vložil: admin 16:38 [permalink] [comment]


Poker - oblíbená hra plná vzrušení

[neděle, 19. červen 2011]

Poker se stal velmi oblíbenou hrou, kterou se dnes baví miliony lidí po celém světě. Na pokerových serverech jej lze hrát zadarmo, lidé, kteří se cítí být alespoň trochu zkušení v této hře, pak mohou zkusit svoje štěstí i za peníze.

Nejoblíbenější druhy pokeru

Zdaleka nejpopulárnější formou pokeru je varianta Texas Hold'Em, kromě toho si lze zahrát také další typy pokeru, jako jsou Omaha či třeba Seven Card Stud Poker. Pojďme se podívat, jaká jsou pravidla pokeru .

Stručně o pravidlech Texas Hold'Em pokeru

Před započetím hry je dobré nejprve získat základní znalosti o pokeru. Texas Hold'Em se hraje s 52 kartami. Každá hra zde začíná povinnými sázkami, které jsou označeny termínem blindy. Hráč nalevo od buttonu skládá tzv. malý blind, další hráč po levici pak velký blind, což je plná výše nejnižší možné částky. Poté již začíná samotná hra. Každý hráč u stolu obdrží dvě karty, které si zakrývá tak, aby je viděl pouze on sám. Postupně jsou na stůl vykládány další karty ( celkem 5), pomocí nichž je nutné sesbírat různé kombinace s kartami, které hráč obdržel do ruky. Během každého vyložení nové karty probíhají sázky. Vítězem se nakonec stává hráč, který má nejlepší kombinaci karet.

Internetový portál o pokeru

Více o pokerových pravidlech a také čerstvé informace o světě pokeru, turnajích, poker strategie her apod. lze získat na internetových stránkách věnovaných této populární hře - cz.pokernews.com. Díky tomuto webu budete mít přehled o tom, jaké turnaje si lze zahrát, jak dopadly různé velké turnaje a mnoho dalších užitečných tipů a rad.

Poker přináší adrenalinovou zábavu

Je dobré si říci, že poker by měl být v první řadě především o radosti ze hry. Pokud chcete riskovat, pak vždy s mírou. U pokerového stolu se dají vyhrát i velké peníze, mnoho hráčů se také stane profesionály, nicméně je třeba jej perfektně ovládat. Prvním krokem, jak získat informace o strategiích a postupech při hře se dozvíte právě na internetovém portálu cz.pokernews.com. Tak hodně štěstí ve hře!


vložil: admin 16:51 [permalink] [comment]


Nový XBOX 360 Kinect

[úterý, 15. únor 2011]

Vždycky mě bavilo hrát PC hry . Dá se při nich velice snadno odreagovat od běžné denní rutiny v práci či ve škole, stačí jen mít po ruce nějakou kvalitní hru. A kvalitní hru poznám podle toho, že u ní vydržím třeba i celý den a i po měsíci mě hra neustále překvapuje novými možnostmi a vychytávkami.

Kinect

Nedávno jsem si pořídil zbrusu novou herní konzoli, neboť moje stará už mi nevyhovovala. Zapátral jsem a objevil jsem možnost nákupu konzole XBOX 360 s pohybovým senzorem Kinect. Díky novému systému Kinect mohu nyní hrát hry, které jsou mnohem záživnější a zábavnější. Nejsem totiž nijak omezen ovladačem.

Nové vzrušující hry

Hry na XBOX , jako jsou nyní třeba Call of Duty: Black Ops nebo Apache: Air Assault si mohu nyní vychutnat mnohem více. Tyto nové PC hry jsou připraveny speciálně pro XBOX 360. Jelikož hltám každou novinku Call of Duty, moje první hra, kterou jsem si na XBOX 360 Kinect pořídil, byla právě Call of Duty: Black Ops. Nová dobrodružství a akce, která mě dostala až na vzdálenou Kubu a dokonce i Antarktidu mě na této herní konzoli doslova fascinovala.

XBOX360 Kinect nyní pořídíme v Herním světě

Každému, kdo hledá kvalitní herní konzole, bych doporučoval si pořídil XBOX 360 se senzorem Kinect . Sice je momentálně stále ještě dost špatně dostupná, nicméně lze pořídit, stejně jako hry pro ni určené, v Herním světě.


vložil: admin 12:59 [permalink] [comment]


Často se nám stane, že nemáme chuť ani čas si zajít do kina podívat se na nějaký pěkný film, neboť jsme příliš zaneprázdněni a domů přijdeme totálně vyčerpaní z práce a nikam se nám již nechce. Více...


vložil: admin 08:39 [permalink] [comment]


Ghostbusters: Sanctum of Slime

[pátek, 3. prosinec 2010]

USA Today zveřejnilo informace o nové hře, Ghostbusters: Sanctum of Slime od Atari. Více...


Ghostbusters: Sanctum of Slime

vložil: bspi 12:25 [permalink] [comment]


Nezapomeňte na Zaklínače 2

[středa, 1. prosinec 2010]

O druhé části Zaklínáče(The Witcher 2) se již delší dobu nemluvilo. Více...


Nezapomeňte na Zaklínače 2

vložil: bspi 20:42 [permalink] [comment]


Binary Domain - nový trhák od Segy

[středa, 1. prosinec 2010]

Nedávno se na internetu objevily informace, že tvůrci slavné Yakuzy pracují na novém sci-fi. Nebylo ale žádné info, které by tyhle domněnky mohly potvrdit. To se ale dneškem mění. Více...


vložil: bspi 20:18 [permalink] [comment]


Odhalena nová postava Dragon Age 2

[pondělí, 29. listopad 2010]

Tvůrci, kteří již nějaký ten pátek pracují na dalším pokračování Dragon Age se rozhodli všem fandům ukázat další postavu, která vás bude doprovázet na nebezpečné cestě. Více...


Odhalena nová postava Dragon Age 2

vložil: bspi 20:00 [permalink] [comment]


Nový server s online hrami

[úterý, 5. říjen 2010]

Trávit volný čas lze různými způsoby. Zatímco někteří si při každé volné chvilce jsou zaběhat do parku nebo si zahrát třeba volejbal s přáteli, tedy tráví čas aktivně, jiní mají po náročném dni pohybu dost a chtějí se odreagovat trochu jinak. Více...


vložil: admin 16:37 [permalink] [comment]


Na trh přichází PC hra Avatar!

[čtvrtek, 30. září 2010]

Na trh přichází hra Avatar - ta nabízí oproti filmu hlubší pohled na planetu Pandora. Děj hry přitom předchází ději samotného filmu, takže na Vás čeká zcela nový příběh, ve kterém budete moci v jednotlivých kampaních jezdit na zvířatech či třeba také bojovat v obřím robotu. Více...


Na trh přichází PC hra Avatar!

vložil: admin 11:07 [permalink] [comment]


Strana 1 z 3 | » | »»
1 | 2 | 3