GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W ZNový XBOX 360 Kinect

[úterý, 15. únor 2011]

Vždycky mě bavilo hrát PC hry . Dá se při nich velice snadno odreagovat od běžné denní rutiny v práci či ve škole, stačí jen mít po ruce nějakou kvalitní hru. A kvalitní hru poznám podle toho, že u ní vydržím třeba i celý den a i po měsíci mě hra neustále překvapuje novými možnostmi a vychytávkami.

Kinect

Nedávno jsem si pořídil zbrusu novou herní konzoli, neboť moje stará už mi nevyhovovala. Zapátral jsem a objevil jsem možnost nákupu konzole XBOX 360 s pohybovým senzorem Kinect. Díky novému systému Kinect mohu nyní hrát hry, které jsou mnohem záživnější a zábavnější. Nejsem totiž nijak omezen ovladačem.

Nové vzrušující hry

Hry na XBOX , jako jsou nyní třeba Call of Duty: Black Ops nebo Apache: Air Assault si mohu nyní vychutnat mnohem více. Tyto nové PC hry jsou připraveny speciálně pro XBOX 360. Jelikož hltám každou novinku Call of Duty, moje první hra, kterou jsem si na XBOX 360 Kinect pořídil, byla právě Call of Duty: Black Ops. Nová dobrodružství a akce, která mě dostala až na vzdálenou Kubu a dokonce i Antarktidu mě na této herní konzoli doslova fascinovala.

XBOX360 Kinect nyní pořídíme v Herním světě

Každému, kdo hledá kvalitní herní konzole, bych doporučoval si pořídil XBOX 360 se senzorem Kinect . Sice je momentálně stále ještě dost špatně dostupná, nicméně lze pořídit, stejně jako hry pro ni určené, v Herním světě.


vložil: admin 12:59 [permalink] [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!