GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W ZPoker - oblíbená hra plná vzrušení

[neděle, 19. červen 2011]

Poker se stal velmi oblíbenou hrou, kterou se dnes baví miliony lidí po celém světě. Na pokerových serverech jej lze hrát zadarmo, lidé, kteří se cítí být alespoň trochu zkušení v této hře, pak mohou zkusit svoje štěstí i za peníze.

Nejoblíbenější druhy pokeru

Zdaleka nejpopulárnější formou pokeru je varianta Texas Hold'Em, kromě toho si lze zahrát také další typy pokeru, jako jsou Omaha či třeba Seven Card Stud Poker. Pojďme se podívat, jaká jsou pravidla pokeru .

Stručně o pravidlech Texas Hold'Em pokeru

Před započetím hry je dobré nejprve získat základní znalosti o pokeru. Texas Hold'Em se hraje s 52 kartami. Každá hra zde začíná povinnými sázkami, které jsou označeny termínem blindy. Hráč nalevo od buttonu skládá tzv. malý blind, další hráč po levici pak velký blind, což je plná výše nejnižší možné částky. Poté již začíná samotná hra. Každý hráč u stolu obdrží dvě karty, které si zakrývá tak, aby je viděl pouze on sám. Postupně jsou na stůl vykládány další karty ( celkem 5), pomocí nichž je nutné sesbírat různé kombinace s kartami, které hráč obdržel do ruky. Během každého vyložení nové karty probíhají sázky. Vítězem se nakonec stává hráč, který má nejlepší kombinaci karet.

Internetový portál o pokeru

Více o pokerových pravidlech a také čerstvé informace o světě pokeru, turnajích, poker strategie her apod. lze získat na internetových stránkách věnovaných této populární hře - cz.pokernews.com. Díky tomuto webu budete mít přehled o tom, jaké turnaje si lze zahrát, jak dopadly různé velké turnaje a mnoho dalších užitečných tipů a rad.

Poker přináší adrenalinovou zábavu

Je dobré si říci, že poker by měl být v první řadě především o radosti ze hry. Pokud chcete riskovat, pak vždy s mírou. U pokerového stolu se dají vyhrát i velké peníze, mnoho hráčů se také stane profesionály, nicméně je třeba jej perfektně ovládat. Prvním krokem, jak získat informace o strategiích a postupech při hře se dozvíte právě na internetovém portálu cz.pokernews.com. Tak hodně štěstí ve hře!


vložil: admin 16:51 [permalink] [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!