GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W ZVýměna stráží u Suicide.CoD4

[neděle, 6. září 2009]

Od SUICIDE odešla v pátek CoD4 sekce. Přes prázdniny tým nechtěl hrát a užíval si běžného života. Domluvili se, že si přes prázdniny dají pauzu a začátkem školního roku zase začnou. Už se do toho klukům nechtělo a domluvili se s vedením klanu, že skončí.

ex-SUICIDE Line-up:

Martin 'dzefRyy' Koubek

Patrik 'faq' Brožek

Petr 'SAnchezZ' Kadeřábek

Petr 'Bub!k' Bubela

David 'DAVIDOF' Lacina


Další den se však na webu SUICIDE objevila novinka o přijetí nové sekce. Dříve reprezentovali např. Pulsed nebo Authority Gaming.


SUICIDE Line-up:

Jiří "GeorgE" Grohol

Vlastimil "VlastikA" Baborák

Michal "lego" Korejtko

Filip "simetrick" Hanzlíček

Jiří "neitheR" Černý


Vyjádření Jiřího "GeorgE" Grohola :

Od AG jsme odešli z pár důvodů, nejdřív je to, že nám nebyl splněn jeden slib, ale hlavní důvod je, že AG hradí vše ze svých kapes a těžce vydělané brigády, takže mají omezené možnosti, což nám moc nevyhovovalo. Nechci tu AG nikterak pomlouvat a ani nemám proč... Zkráceně řečenu, jdeme za lepším... Suicide jsem sledoval již před vstupem do AG a velmi se mi zalíbili co se týče podpory, vzhledu webu a tak podobně a kontaktoval jsem je ještě před právě zmiňovaným vstupem... No a teď jsme v novém kolektivu managerů a také hráčů a doufáme, že do něho zapadneme a že tento multiklan bude náš poslední. Klukům z AG bych chtěl moc poděkovat a popřát hodně štěstí.


vložil: wrtak 16:04 [permalink] [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!