GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Z101 her zdarma

[středa, 27. leden 2010]

Máte chuť si zpříjemnit chvíle na internetu a odreagovat se? Pak je na čase zkusit jednu z mnoha her, které vám nabízí web 101 her zdarma. Jak již název napovídá, najdete na něm 101 nejlepších flashových her, které existují. Hry zde jsou rozděleny do několika kategorií, takže si velmi pohodlně zvolíte, zda si chcete zahrát sportovní, akční či například strategickou hru. Ve sportovních hrách kupříkladu naleznete desítku těch opravdu nejlepších flashovek, které jsou k dispozici.

Navíc je zde možnost hrát zde jako registrovaný uživatel webu, díky čemuž pak můžete získat spoustu výhod oproti běžnému návštěvníkovi. Budete si moct porovnávat svoje hráčské umění s ostatními registrovanými uživateli.

Pro lepší orientaci je zde umístěn i žebříček nejčastěji hraných her, který vám pomůže v případě, že si nebudete schopni z nabídky vybrat tu správnou.

Nyní již jen stačí vybrat si tu správnou hru a zažít spoustu zábavy při hraní online her.


vložil: admin 13:42 [permalink] [comment]


Zelené impérium

[čtvrtek, 14. leden 2010]

Do česka dorazila nová online hra, ve které se na chvíli stanete trpaslíkem a staráte se o vlastní zahrádku. Hra nese jméno Zelené impérium a jedná se o další z řady německých web-based-games. Pokud si pamatujete na dobývání národů z podoné hry Travian, tak zde nic takového nečekejte.

Hra Zelené impérium je spíše ekonomického rázu. V příběhu hry se představuje trpaslík Vilém Zelenka, který hráči velkoryse předává celé své zahradní království. Pravidla hry nejsou nijak náročná a proto nezbývá nic jiného, než se pustit do zahradničení. Víc snad není třeba dodat. Hra zelené impériumzelené impérium je tu pro každého.


Zelené impérium

vložil: admin 10:22 [permalink] [comment]


Závodní onlinovky!

[pondělí, 4. leden 2010]

Hrajte rádi závodní hry jako je napříkla Ultimate Raceway nebo SuperTrucks? Pak pro vás máme dobrou zprávu! Spustili jsme pro Vás nový web se závodními hrami , kde se můžete dosytosti vyřádit na závodních okruzích!


vložil: admin 19:56 [permalink] [comment]


Skončilo WGT 2009

[pondělí, 9. listopad 2009]

Na výstavišti v Brně se jako každý rok odehrál turnaj World Gamemaster Tournament. Více...


vložil: wrtak 15:05 [permalink] [comment]


DiDa opouští eSubu

[čtvrtek, 17. září 2009]

Jediný zástupce eSuby ve virtuálním fotbale končí. Rozhold se dát přednost běžnému životu a tak po roce a půl v eSubě končí. Za eSubu bojoval i na světové lance The eXperience 2008. V následujících dnech se uvidí, jestli eSuba najde hned náhradu nebo počká na zaběhnutí FIFA 10Fifa 2010 , která bude v prodeji na konci září. Více...


vložil: wrtak 15:31 [permalink] [comment]


RMN odchází ze snoopy

[neděle, 13. září 2009]

Marian "RMN" Rus, který se staral o celý kluk v době nepřítomnosti Otakara "Otik" Daňka, opouští tým SnoopY. Více se dozvíte ve vyjádření. Více...


vložil: wrtak 15:11 [permalink] [comment]


Výměna stráží u Suicide.CoD4

[neděle, 6. září 2009]

Od SUICIDE odešla v pátek CoD4 sekce. Přes prázdniny tým nechtěl hrát a užíval si běžného života. Domluvili se, že si přes prázdniny dají pauzu a začátkem školního roku zase začnou. Už se do toho klukům nechtělo a domluvili se s vedením klanu, že skončí. Více...


vložil: wrtak 16:04 [permalink] [comment]


CS-Grunex LAN zrušena!

[sobota, 5. září 2009]

Největší letošní turnaj, který se měl konat dnes, 5.9.2009 se přesouvá na neurčito. Více...


vložil: bspi 11:25 [permalink] [comment]


Grunex CS 1.6 LAN již zítra

[pátek, 4. září 2009]

V sobotu 5. září se v pražské Battlezone uskuteční Counter Strike 1.6 LAN pořádaná portálem Grunex. Více...


vložil: wrtak 17:17 [permalink] [comment]


Čínský oldschooler Kefei "Jungle" Yang nedávno oznámil návrat na profesionální světovou herní scénu. Více...


vložil: bspi 05:57 [permalink] [comment]


«« | « | Strana 2 z 3 | » | »»
1 | 2 | 3