GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Dragon Age II

Dragon Age II

Druhý díl úspěšné herní pecky Dragon Age přináší zajímavé možnosti a strhující příběh. Svým charakterem se řadí mezi RPG, které jsou vytvořené pro široké spektrum hráčů. Hra přímo nenavazuje na původní díl, ale je zasazena do stejného herního prostředí.

Reklama

Příběh hry

Hlavní linie příběhu se točí kolem mladého, chudého uprchlíka Hawkea, s kterým se vydáte na dlouhou a nebezpečnou cestu. Postupně se budete propracovávat na lepší a lepší pozice a získávat větší možnosti a zdroje. Vaším cílem bude dosáhnout až na stupínek nejvyšší a stát se tak nejvýznamnější a nejmocnější postavou v Dragon Age. K tomuto cíle však bude vést dlouhá cesta plná různých úkolů a překážek. Budete se muset utkat s velkým množstvím nepřátel, vyhrát šampionát v Kirkwallu nebo napříkla přežít smrtelnou Nákazu.

Důležité je, že každý krok, který Hawkea posune blíže jeho vzestupu, se odrazí v celém světě Dragon Age. To znamená, že díky Vašemu rozhodování se vytvoří zcela originální dějiny tohoto herního světa.

Hlavní postava

Jak už bylo řečeno, Hawke je jméno pro hlavní postavu druhého dílu Dragon Age. To je však vše, co je určeno a bude tedy záležet na Vás, jestli si zvolíte postavu ženského či mužského pohlaví. Na výběr zde také budou různé specializace Hawkea počínaje od válečníka a přes mága konče.

Vychytávky

Jednou z hlavních vychytávek je možnost nahrání vaší předešlé pozice z Dragon Age: Prameny do začátku druhého dílu. Díky této možnosti se vaše předešlé hraní odrazí v dalším průběhu hry a nabídne vám tak nové možnosti. Jednou z nich je například setkávání se s postavami a situacemi z prvního dílu, čímž se šikovně propojí oba díly.

Minimální HW požadavky:

Operační systém: Windows XP/Vista/Windows 7

Mechanika: DVD

Procesor: 1800 MHz

Operační pamět: 1000 MB RAM

Grafická karta: 3D grafická karta se 256 MB

Hard disk: 7 GB


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 2508x | 23. květen 2011 | RPG hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!