GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Mass Effect 2

Mass Effect 2

Hra Mass Effect 2 se řadí mezi nejoblíbenější RPG tituly v celém herním světě. Svým hráčům nabízí skvělý herní zážitek a atmosféru, kterou si nesmíte nechat ujít. Velmi dobře zpracované jsou zde postavy, jednotlivé lokace a hlavní dějová linie. Hra je určena pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3.

Reklama

Děj hry

Děj hry pozvolna navazuje na předešlé zpracování. Konkrétně se odehrává dva roky od poslední invaze nepřátel, v situaci, kde se blíží nové nebezpečí. I v tomto díle se setkáte s velitelem Shepardem, který bude muset odrazit útoky zlomyslného nepřítele. Neznámý útočník totiž unáší celé kolonie obyvatel neznámo kam. Shepard se snaží zamezit těmto zmizením a z toho důvodu shromáždí výkonnou posádku a nejvýkonnější loď a pouští se do sebevražedné akce.

Herní princip

Během hry si vyzkoušíte ovládání několika různých postav, s kterými projdete nebezpečné akce a utkáte se v mnoha bitvách. Budete také prozkoumávat nekonečný vesmír a odhalovat skrytá tajemství světa Mass Effect. A konečně co se týče bojů, budete mít k dispozici 19 tříd zbraní s maximálním efektem a smrtící přesností. Jako velitel se budete moci ukrýt a jednoduše si promýšlet rozkazy a úkoly. To znamená, že díky této možnosti, budete mít celou akci lépe pod kontrolou a můžete tak uspět i proti mnohanásobné přesile. Celkové hodnocení Jednoznačným plusem hry je výborně zpracovaná příběhová linie, která Vás vtáhne do hry a nenechá Vás odejít, dokud nedohrajete hru do konce. Jediní, kdo mohou být zklamáni, jsou vyznavači čistého RPG stylu. A to z toho důvodu, že je zde určitý odklon od RPG směrem k akci.

Minimální HW požadavky

Procesor: 1.8GHz Intel Core 2 Duo nebo ekvivalentní AMD

Operační paměť: 1GB RAM (Windows XP) / 2GB RAM (Windows Vista / 7)

Grafická karta: 256 MB (s podporou Pixel Shader 3.0). Podporované chipsety: NVIDIA GeForce 6800 nebo vyšší; ATI Radeon X1600 Pro nebo vyšší.

Operační systém: Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7

Místo na disku: 15GB


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 2176x | 17. červen 2011 | RPG hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!