GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Darkspore

Darkspore

Taktické souboje, zajímavé sci-fi prostředí, neokoukané postavy, to vše najdete v herním titulu s názvem Darkspore. Darkspore je svým zaměřením akční RPG a je určena pro jednoho a více hráčů. Na velmi dobré úrovni je zde grafická stránka, která Vás vtáhne do hry a jen tak nepustí.

Reklama

Příběh hry

Děj hry se odehrává ve sci-fi prostředí, ve kterém původně vládli Crogenitorové. Tato rasa přetvářela a transformovala vše, co si usmyslela. Jednou ovšem vyvinula něco, co se jim nakonec vymstilo a tzv. se utrhlo ze řetězu. Tím něčím jsou Drakspore. Drakspore se naučí ovládat moderní technologii, přetváří obyvatele a chtějí ovládnout všechny planety. Samozřejmě, že se musí najít někdo, kdo tyto plány překazí…ale kdo to bude, to se dozvíte až ve hře.

Herní princip

Úkolem hráče bude plnění jednotlivých misí a úkolů. Jak bude hráč plnit jednotlivá zadání, bude postupovat levely a jeho možnosti se budou zvětšovat. Před každou misí si bude muset vybrat tři hrdiny, které vyšle na daný úkol. Každá postava přitom slouží k jiným účelům: některé jsou určené pro boj z blízka a nic jiného neumí, jiné jsou přeborníky na dálku. Důležité také je, jaké si zvolí hráč prostředí pro boj. Například i velké přesile se lze ubránit v užším průchodu. Po vyhrané mise si hráč může vybrat odměnu. Může ovšem i riskovat, a vsadit ji do další mise, a tím pádem získat odměnu lepší. Ovšem pokud v dané misi zemřou všechny tři vybrané postavy, veškerá odměna bude ztracena.

Minimální HW požadavky:

Windows XP:

  1. 2.0 GHz P4 procesor nebo podobný

512 MB RAM

128 MB grafická karta s podporou Pixel Shader 2.0

Minimálně 6 GB volného místa na harddisku

Windows Vista:

  1. 2.0 GHz P4 procesor nebo podobný

768 MB RAM

128 MB grafická karta s podporou Pixel Shader 2.0

Minimálně 6 GB volného místa na harddisku


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 2314x | 29. říjen 2011 | RPG hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!