GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

The Lord of The Rings: War in the North

The Lord of The Rings: War in the North

Milovníci trilogie Pána prstenů se mohou těšit na nové dobrodružství, které je pro tentokrát zavede na sever. Na rozdíl od filmových fanoušků, mají příznivci her tu výhodu, že novou hru si mohou vyzkoušet ihned, na rozdíl od filmových nadšenců, kteří si musí počkat do příštího roku.

Reklama

Děj hry

Děj hry se odehrává, jak sám název napovídá na severu a to z toho důvodu, že zde jeden ze Sauronových posluhovačů vyprovokoval druhou frontu války o prsten. Tato válka probíhá paralelně se známým příběhem, ve kterém se na dobrodružnou cestu vydává Legolas, Gimli, Frodo a další. V našem příběhu se na sever vydává hraničář, trpasličí válečník a elfí kouzelnice.

Tři hlavní hrdinové nejdříve zamíří do tábora hraničářů, kde se dozví potřebné informace a získají odklady pro konkrétní úkol. Například prvním úkolem je vyhledat Aragorna a podat mu hlášení o dění v táboře. To znamená, že se zde prolínají obě dvě dějové linie a vy se setkáte se známými postavami.

Tak jak plyne hra, získáváte nové zkušenosti, sbíráte předměty a své postavy můžete postupně vylepšovat. Každá postava má své speciální vlastnosti, které lze posilovat a dále rozvíjet. Konkrétně hraničář umí léčit a velmi tiše se přiblížit k nepříteli nebo Elfka dokáže vytvořit velmi účinné ochranné pole.

Herní princip

Hra je složena z jednotlivých úkolů, které je nutné splnit tak, abyste se mohli posunout ve hře dále. Hlavním útočištěm hry je tábor hraničářů, kde budete dostávat hlavní i vedlejší úkoly. Hru můžete hrát sami, kdy dvě zbylé postavy ovládá umělá inteligence nebo ve společnosti dalších dvou hráčů.

Minimální hardwarové požadavky:

Operační systém: W7/W Vista

CPU: Intel Core2 Duo 2. [4] GHz nebo AMD 64 X2 4400 a vyšší

RAM: 2 GB

HDD: 10 GB volného místa

GPU: Modely od roku 2006 a lepší(nVidia 8600 GT x ATI HD Radeon 2600)

Podpora X360 gamepadů


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 2697x | 28. listopad 2011 | RPG hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!