GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes

Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes

Hra mající název Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes se řadí mezi akční herní tituly. Svým dějem je zasazena mezi 1. a 2. sérii animovaného seriálu Clone Wars ze světa Hvězdných válek. Principem hry je splnění různých misí, kde používáte sílu či různé druhy zbraní. Hra je provedena v third-person provedení a lze ji hrát samostatně nebo v multiplayeru.

Reklama

Děj hry se konkrétně odehrává v období Klonových válek a samotný příběh je vykreslen v několika liniích. Hlavní osa se zaměřuje na fakt, že Jediové a kloni musí přijít na to, co plánuje hlavní záporná postava Kul Teska. A protože plány tohoto zabijáka ohrožují existenci celé galaxie, je jejich odhalení a následné překažení velmi důležité.

Úkoly hry

Vaším úkolem je tedy plnit různé úkoly a mise, jenž povedou k odhalení strašného plánu a jeho zničení. K dispozici budete mít různé postavy, se kterými budete procházet jednotlivé levely. V každé úrovni to bude postava jiná, což znamená, že se můžete těšit na rozdílné styly boje, zbraně a vizuální dojem. Je to dobrý tah tvůrců hry, který přispívá k celkové pestrosti.

Smyslem jednotlivých úkolů je buď samotný boj, nebo překonávání překážet zaměřené na skákání z místa na místo, chytání se různých předmětů, ručkování na tyčích atd. Kromě samotného úkolu je dobré se věnovat i sbírání bodů, které získáte například za boj. Za určitý počet bodů poté můžete získat lepší zbraně, třeba tvrdší útoky nebo pouze koupit nepotřebné doplňky pro své hrdiny. Mimo samotných bodů můžete během hry najít určité bonusy v podobě několikavteřinové nesmrtelnosti, zlepšení útoku nebo síly.

Výhody a nevýhody

Výhodou hry je její celkový design. V této hře se Vám nehrozí situace, že byste zabloudili, nevěděli kudy kam a marně hledali na co právě skočit nebo čeho se chytit. Posun ve hře je doslova intuitivní, je zde cítit velká snaha o harmonii a návaznost.

Mínusem hry je její grafika, která je zastaralá a od svých tvůrci by si zasloužila více pozornosti a práce.

GamePlay Video

Hardwarové nároky

  • dvoujádrový procesor o frekvenci 2.4GHz, doporučeno 2,8GHz (tj. Core 2 Duo nebo Athlon X2 Dual-Core 5200+ apod) * 2GB operační paměti.
  • grafická karta s 256MB paměti, shader modely verze 3.0 a stoprocentní podporou DirectX 9.0C, tzn. Radeon HD 2900, příp. GeForce 8800 - doporučuje se ale dvojnásobek paměti a např. GeForce 9800 GT, resp. Radeon HD 4870.
  • 24GB místa na disku a další gigabajt pro swapovací soubor
  • operační systém Windows XP se Service Packem 3, příp. Windows Vista - se SP2, hra bude ale jako jedna z prvních oficiálně podporovat už i Windows 7.

Zakoupit online

Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 8889x | 14. listopad 2010 | Sci-fi hry | comments: 1 | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

vojta žak

sobota, 19. leden 2013
17:47

stahnouu prosím
hr


posted by: vojta žak (vojta-kacer1(a)seznam.cz) [Odpovědět]