GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Steel Driver

Steel Driver

Ve hře Steel Driver se můžete těšit na zábavnou akci, která vyžaduje postřeh a bystrou mysl. Tato hra je důkaz, že téma ponorek se nemusí zpracovat pouze jako obyčejná simulace ale jako zajímavé téma.

Reklama

Princip hry

Tento simulátor ponorek je speciálně vyvinut pro přenosné herní zařízení 3DS. To znamená, že je zde využito všech možností tohoto zařízení. Na horním displeji hráč vidí celé dění a má tak dokonalý přehled o situaci. V dolní části displeje ovládá samotný stroj a to díky dotykovému peru. Celkově má k dispozici hráč tři druhy ponorek, přičemž každá se ovládá trochu jiným způsobem a nabízí jiné možnosti a vybavení.

Náplní hry je jak jinak, než plnění různorodých misí. Hráč má vždy za úkol dostat se z jednoho konce mapy na druhý. Postup v misi mu stěžují jiné lodě a plavidla, se kterými musí bojovat. Pozor si také musí dát na nástražné miny a zrádné vodní proudy. Někdy se hráči objeví v cestě překážka, kterou je nutné překonat a uvolnit si cestu. Důležité také je dodržet stanovený limit pro konkrétní misi. Na konci každé splněné mise na hráče čeká minihra, ve které pomocí torpéd potápí lodě. Pokud je úspěšný obdrží obtisky, za které si může svou loď vylepšit či zdokonalit. Existuje několik druhů obtisků, které dokáží prodloužit čas mise, snížit možná zranění atd.

Plusy a mínusy

Tato hra v sobě šikovně spojuje simulátor ponorek s akčními prvky. Jsou zde zajímavé okamžiky a úkoly, které určitě stojí za vyzkoušení. Na dobré úrovni je zde grafická podoba, která přispívá k dobrému dojmu ze hry.

Největším mínusem hry je její obsáhlost. Hra nabízí pouze sedm misí, které zaberou přibližně 5 herních hodin. Což je velká škoda, protože, když se konečně ponoříte do hry, je za chvíli konec.

HW požadavky:

Nintendo 3DS


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 2132x | 30. červenec 2011 | Simulátory hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!