GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Air Conflicts: Secret Wars

Air Conflicts: Secret Wars

Nové pojetí hry Air Conflicts: Secret WarsAir Conflicts v sobě kombinuje prvky leteckého simulátoru a arkádové hry. Toto pojetí může přitáhnout nové hráče a rozšířit tak herní základnu. Kromě výborného tématu se můžete těšit na multiplayerové módy, které jsou vytvořeny až pro 8 hráčů a které lze hrát jak přes internet, tak přes místní síť.

Reklama

Princip hry

Hráč se zde ocitne v roli pilota nejrůznějších letadel. Celkově bude mít na výběr 16 strojů, přičemž každý bude mít trochu jiné vlastnosti a možnosti. Tvůrci také slibují, že jednotlivé modely, se budou podobat skutečným letadlům a to do co největších detailů.

Podstatou hry bude plnění jednotlivých misí, které jsou rozděleny do sedmi kampaní. Náplně jednotlivých misí budou velmi různorodé, tak aby se hráč nenudil. Jednou bude cílem mise bombardování nepřátel, podruhé nálet na konvoj lodí, eliminace důležitého soka, ochrana vlastních jednotek a další.

Důležité také je, v jakém prostředí se budou jednotlivé mise odehrávat. Během vašich úkolů a bitev se dostanete do prostředí první a druhé světové války. Podíváte se do Jugoslávie, Polska, Sovětského svazu a do dalších zemí, ve kterých se odehrály zajímavé okamžiky a bitvy.

Ovládání

Tvůrci hry připravili svým hráčům všechny možnosti ovládání. Hru lze řídit pomocí myši, klávesnice nebo gamepadu a lze si vybrat jak arkádové tak simulátorové řízení. Ve výsledku jsou oba styly velmi podobné, jejich rozdíl ocení až více zkušený hráč. Autoři však mysleli i na nováčky a snažili se vytvořit ovládání tak, aby bylo co nejvíce intuitivní. Jednotlivé prvky ovládání jsou rozdělené na tři hlavní úseky: zbraně, motor a ovládání kamery, což přispívá k celkové přehlednosti hry.

Minimální hw požadavky:

Operační systém: XP, Vista, 7

Dvoujádrový procesor Intel 2 E6600 2,6 GHz nebo ekvivalentní

3 GB místa na disku

Grafická karta nVidia GeForce GTS 150 / ATI Radeon HD 5670 512 MB


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 3355x | 5. srpen 2011 | Simulátory hry | comments: 1 | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

7Jc8Pk7Z9Ii

sobota, 14. květen 2016
11:32

That's 2 clever by half and 2x2 clever 4 me. Thsank!


posted by: 7Jc8Pk7Z9Ii (6135dygaix(a)outlook.com) [Odpovědět]