GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

F1 2011

F1 2011

F1 2011 je zdařilý simulátor závodů formule 1. Každá nová verze nabízí nové možnosti, vychytávky a úkoly. Simulátor pochází od vývojářů ze společnosti Codemasters a je určen pro PC, PS3 a X360. Kromě nových úkolů zde došlo k vylepšení grafiky a zlepšení hratelnosti.

Reklama

Novinky ve hře

Je poměrně těžké přijít každý rok s takovými novinkami, které by uspokojili hráče formule 1. Hráč této simulaci chce za své peníze dostat adekvátní verzi, která bude obsahovat nové kousky a naopak nepovedené části a mušky budou vymazány a opraveny. Zdá se, že tento simulátor s tím nemá problém a tím pádem uspokojí i toho nejnáročnějšího hráče.

Novinkou nenovinkou je systém KERS. Tento systém zde už byl použit, poté byl stažen a ve verzi 2011 znova obnoven. Díky systému KERS neboli rekuperaci kinetické energie získáte 80 koní navíc, což se během závodu jistě bude hodit. Důležité ovšem je, že systém může běžet pouze po určitou chvíli a poté se musí znovu nabít.

Nově se také může hráč těšit na pohyblivý element zadního křídla, který umožňuje snížit přítlak a tím pádem je možné na určitou dobu zrychlit.

Další změna souvisí se skutečnou situací formule 1. Hra odráží nové pravidlo, které se týká pneumatik. Došlo zde ke změně dodavatele a tedy i charakteru pneumatik. Nové pneumatiky vydrží méně a tudíž je nutné je měnit v kratších intervalech. To znamená, že budete mnohem více času trávit v boxech. Na to mysleli i vývojáři a provedli zde mnohá vylepšení a velmi povedené animace.

Minimální HW požadavky:

Operační systém: Windows X,P Vista, Windows 7

Processor: AMD Athlon 64 X2 Core 2 duo 2. [4] Ghz

Grafická karta: ATI Radeon X1800 NVIDIA GeForce 7800

Paměť: 1 GB RAM (2 GB Vista Windows 7)

Harddisk: 10 GB


Hodnocení

Hodnocení: 3.67 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 3073x | 2. září 2011 | Simulátory hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!