GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming community



A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Z











verze pro tisk

Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters

Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters

Pro fanoušky a příznivce golfu je zde další ročník série Tiger Woods PGA Tour. I v novém ročníku najdete velmi detailně rozpracovaná hřiště a všechny věci a lidi, kteří ke golfu patří a bez kterých by golf nebyl golfem.

Reklama

Prinicp hry

Tento ročník zavede hráče na největší turnaj golfové sezóny, na tzv. Masters. Ovšem není to tak, že hned budete hrát na Masters, je to spíše třešnička na dortu, ke které směřujete, určité vyvrcholení sezóny.

Nejdříve samozřejmě začnete v amatérské lize. Postupně, s každým vyhraným turnajem, budete postupovat do vyšší a vyšší soutěže a sbírat peníze. Váš herní postup výrazně ovlivní Vámi zvolená herní obtížnost. Bude tedy jenom na Vás, jestli budete proplouvat jednoduše a k výhře Vám postačí pouze zvolená síla úderu nebo se vydáte těžší a nejistou cestou. Při zvolení vysoké obtížnosti budete muset zvažovat takové věci jako je síla a směr větru, sklon svahu a další faktory, které se už velmi podobají skutečné golfové hře.

A na jaká hřiště se můžete těšit?

Celkově je dostupných 16 golfových hřišť. Mezi ty nejzajímavější patří Augusta, Els Club, Royal Melbourne GC, Costa Navarino, Atlanta Athletic Club, Kiawah. Každé hřiště nabízí odlišné, zajímavé a těžké jamky a potřebné detaily, které dotvářejí herní atmosféru.

Pohybový systém Move

V série Masters si mohou hráči vyzkoušet pohybový systém Move. Celé ovládání pohybového systému je velmi intuitivní a jednoduché a přináší výborný pocit ze hry. Jedná se o jedno z nejlepších propojení hry a tohoto pohybového systému.

Minimální HW požadavky:

OS: Windows XP; Windows Vista, Windows 7

CPU: Intel Pentium 4 2. [8] GHz (nebo ekvivalentní)

RAM: 1 GB

DVD mechanika: 4-rychlostní DVD ROM

Harddisk: 6 GB volného místa na harddisku

Grafická karta: ATI Radeon 9500 Pro 128 MB; NVidia Geforce 6200 128 MB


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklama



napsal: Jiří Vencl | 2332x | 7. říjen 2011 | Sportovní hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!