GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Stronghold 3

Stronghold 3

Stronghold 3 je název pro velmi očekávanou real-time strategii. Tento díl, v pořadí již třetí slibuje větší obsáhlost, přístupnost a rozmanitost. Fanoušci této série se mohou těšit na návrat některých momentů a prvků z prvního dílů. Na velmi dobré úrovni je zde grafická stránka hry.

Reklama

Prinicp hry

V této hře dostanete na starost království, o které se budete muset starat, pečovat, chránit, rozvíjet a rozšiřovat. Kromě toho budete odrážet útoky cizích vojsk a králů. Vaším úhlavním nepřítelem zde bude, stejně jako v prvním díle, král Wolk. Znalci prvního dílu mohou namítnout, že tuto postavu už jednou zabili, ovšem teď je tento zloduch znovu vzkříšen a bude ještě hrozivější a odolnější než v prvním díle. Budete muset tedy zapojit všechny smysly a zkušenosti, abyste krále Wolka mohli přemoci.

Samotná hry je rozdělena na dvě rozdílné části. V první části půjde především o ekonomické zajištění království, jeho rozvoj a prosperitu. Zde bude záležet, jakým způsobem se budete chovat ke svým poddaným, neb zde platí pravidlo jak Vy k nim, tak oni k Vám. Neposlušné jedince budete moci dokonce mučit. Druhá skupina úkolů bude mít náplň bojovou. Především se bude zaměřovat na bránění království či dobývání dalšího území.

Novinky a vychytávky

Oproti minulému dílu, by se celá hra měla zpřehlednit a zjednodušit. Nemělo by se tedy stávat, že nebudete vědět, jak daný úkol splnit a budete nekoordinovaně pobíhat sem a tam a zkoušet vše co Vás napadne. Novinkou budou i noční mise, což znamená, že se ve hře bude pravidelně střídat den a noc.

Další novinkou bude využívání gravitace. Například zde budete moci na nepřátelská vojska svalit z kopečka kmeny, které se budou chovat přesně tak, jako kdyby byla situace reálná. Pozor si také bude muset dát při obléhání cizího hradu a vzít v potaz terén nebo možnost, že Vám někdo vylije horký olej na hlavu.

Minimální HW požadavky:

procesor 300MHz

64 MB RAM

660 MB HDD


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 4103x | 24. červen 2011 | Strategie hry | comments: 2 | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

XDM7NcCd

sobota, 14. květen 2016
11:23

Way to use the internet to help people solve prbleoms!


posted by: XDM7NcCd (gyipg793a(a)outlook.com) [Odpovědět]

E7tfFpvT

neděle, 6. září 2015
17:53

Ahoj,ad 1) nyned toto bohužel možne9 nened (ikdyž dředve bylo) a ad 2) nyned je projekt ve fe1zi silne9 stangace a je ote1zka kdy se doděle1 a zda se vůbec doděle1.To cele9 v současne9 době ze1ležed na majiteli projektu, jak se k tomu postaved a zda bude chtedt tomu všemu věnovat ste1le stejne9 fasiled jako dředve nebo projekt ukončit.Zatedm to bohužel vypade1 všelijak a ne předliš nadějně.


posted by: E7tfFpvT (qcntazpszkm(a)outlook.com) [Odpovědět]