GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

StarCraft II: Wings of Liberty

StarCraft II: Wings of Liberty

Druhé pokračování velmi oblíbené strategie, jejichž první díl vyšel v roce 1998 nese název StarCraft II: Wings of Liberty. 12 let tedy museli fanoušci čekat na druhý díl této oblíbené hry. Autorem hry je společnost Blizzard, která slibuje zajímavé novinky a vychytávky. Hru lze hrát jak samostatně, tak ve skupině několika přátel pomocí multiplayeru.

Reklama

Příběh hry

Druhý díl pozvolna navazuje na díl první. Hráč se ocitne ve hře v době přibližně čtyř let od skončení prvního pokračování. Hlavní hrdina Jim Raynor se zde upijí v baru a snaží se zapomenout na n e zcela dobrou minulost. Přišel totiž o svou tajnou lásku, která se proměnila v hroznou nestvůru. Jednoho dne se Jim rozhodne změnit svou situaci a ukázat zloduchům, zač je toho loket. Znovu se rozhodne vytáhnout do boje a oprášit starý konflikt. Ten se posléze rozroste do takových rozměrů, že si to velká část hráčů nedovede ani představit.

Herní princip

Hráč zde bude plnit několik úkolů najednou. Bude se starat o svou loď, posádku a navazovat s nimi přátelské vztahy. Kromě toho bude plnit nejrůznější úkoly. Například bude ničit vlaky, bránit transporty, špehovat cizí kolonie, infiltrovat televizi a podobně.

Celkově bude hráč v singleplayerovém módu bojovat proti třem rasám, mezi které patří Protossové, Terannové a Zergové. Pokud si hráč zvolí možnost multiplayerového módu, bude si moci vybrat, za jakou ze zmíněných ras se postaví. Je to tedy zajímavá možnost vyzkoušet si hru z odlišného pohledu.

Minimální HW požadavky:

Procesor: Intel Pentium 4 @ 2. [6] GHz / AMD Athlon 64 2600+

Paměť 1 GB

Pevný disk 12 GB

Grafická karta 128 Mb nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon 9800

DirectX D9.0c

Internet

Operační systém: Windows XP/ Windows Vista

DVD mechanika

Zvuková karta DirectX kompatibilní


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 2266x | 29. červen 2011 | Strategie hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!