GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Král Artuš

Král Artuš

Hra s názvem Král Artuš přenese hráče do středověké Británie, do doby slavného krále Artuše. Nechybí zde celá řada legend, tajemných záhad i pravdivých historických prvků. Hra spadá mezi válečně- budovatelské strategie a je určena hráčům od 16 let. Hru lze hrát jak v hlavní single kampani, tak v multiplayeru.

Reklama

Děj hry

Hlavním hrdinou hry je nikdo jiný než Artuš. Na začátku hry vystupuje jako mladý mládenec, který je potomkem velmi známého a vlivného vladaře. Pomocí čaroděje Merlina, Artuš získá bájný meč Excalibour. Tímto aktem začíná zápletka celé hry, protože spolu s mečem se ze skály uvolnilo i zlo. To zapříčiní situaci, kdy se od Artuše odvrací jednotlivé oblasti a kraje a vše se začíná rozpadat…

Bude tedy jenom na Artušovi, aby zachránil a sjednotil zemi a sobě získal s čet a slávu. A že to nebude úkol jednoduchý. Artuše na jeho cestě čeká velké množství bitev, úkolů a nečekaných situací, které bude muset vyřešit.

Herní princip

Hlavním úkolem hráče bude sjednocení a rozvoj země. Celkově je zde připraveno 50 úkolů, které musí hráč zvládnout, tak aby se mohl na své pouti posunout. Například bude muset pomoci zraněnému rytíři nebo vypátrat skupinu hrdlořezů. Také se bude muset postarat o ekonomiku svého území, tak aby se rozvíjela a vzkvétala. Samostatnou kapitolu tvoří boje a armáda. Během hry Artuš povede mnoho bitev a bojů, které vyžadují strategii a dobrý úsudek.

Minimální hw požadavky:

Procesor: PPentium IV 3,2 GHz / AMD Athlon 3500 (2,5 GHz / 2500 pro Vista)

Paměť: 1 MB (1,5 GB pro Vista)

Pevný disk: 7 GB volného místa na pevném disku

Grafická karta: GeForce 6600 nebo ATI Radeon X700

DirectX: DirectX® 9.0c

Internet: Steamworks systém (pro multiplayer hry) (zahrnuta na disku)

Operační systém: Windows XP (SP2) / Vista (SP1)

DVD mechanika: 2x DVD-ROM

Zvuková karta: zvuková karta kompatibilní s DirectX® 9.0c


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 5105x | 26. srpen 2011 | Strategie hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!