GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Age of empires 3

Age of empires 3

Hra age of empire se může pochlubit už třetím pokračováním, které je na velmi dobré úrovni. Spojuje v sobě vše dobré, co jsme mohli najít v minulých dílech a zároveň se z nich poučuje a vychytává určité mouchy. Výrazně lepší je zde grafická podoba, které dává hře nový rozměr

Reklama

Princip hry

Třetí díl hry zavede hráče na americký kontinent. Zde dostane na správu osadu, kde bude městské centrum, několik osadníků a důležitý průzkumník, který bude hrát důležitou roli. Průzkumník je vlastně jednotka, která bude sbírat poklady, stavět obchodní stanice a jako jediná bude schopna postavit nové městské centrum.

Důležitá bude mapa a schopnost orientace v mapě. Pomocí mapy zjistíte, jaké místo je na co vhodné, co se kde nachází a kudy vedou obchodní stezky. V mapě jsou tedy zakresleny strategické body, bez kterých by nebylo možné ve hře uspět. Jedním z cílů hry tedy bude získávat takové body a stavět na nich obchodní stanice, jenž Vám přinesou mnoho výhod. Například stanice v indiánské osadě Vám zaručí technologii kmene a přístup k jednotkám.

A jaký je hlavní cíl hry?

Pro znalce strategií je to jasné. Vaším cílem bude budovat vlastní impérium, zlepšovat jeho ekonomickou situace a pracovat, navrhovat opatření a bojovat tak, aby co nejlépe prosperovalo.

Novinky hry

Hlavní posun hry je bezesporu ve grafice. Grafika třetího dílu je na velmi dobré úrovni. Jsou zde velmi reálně vykresleny stíny, odlamují se kusy omítky po zásahu a vojáci po nárazu odletují do všech stran. To vše přispívá k velmi dobrému a reálnému pocitu ze hry.

Minimální HW požadavky:

procesor 1,4 GHz

RAM 256 MB

grafická karta 64MB

místo na disku 600 MB


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 2982x | 30. září 2011 | Strategie hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!