GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Napoleon: Total Wars

Napoleon: Total Wars

Každý, kdo by si chtěl ocitnout v roli legendárního vojevůdce Napoleona si musí vyzkoušet dobře zpracovanou hru s názvem Napoleon: Total Wars.

Reklama

Princip hry

Hra zavede hráče do období přelomu 18 a 19 století, do doby válek slavného Napoleona. Hráč si zde bude moci zažít chuť a pocit z válek, tak jak je měl samotný Napoleon. Také se ovšem může rozhodnout pro druhou stranu a zaujmout stanovisko opačné- stát se jeho nepřítelem.

Hra celkem nabídne tři samostatné kampaně. V první kampani bude hráč ovládat postavu mladého vojevůdce, který se neustále zlepšuje a postupuje. Nejprve bude potřeba porazit vojsko Itálie, posléze vyhrát boj o Egypt a nakonec se pokusíte podmanit si celou Evropu. To už je ovšem náplní třetí kampaně.

Zajímavý je první boj v Itálii, a to z toho důvodu, že se hráč seznamuje s hrou, samotná postava je nezkušená a i vojáci a jednotky je potřeba zasvětit. Výhodou je, že cíle první mise nejsou nikterak rozsáhlé a těžké. Hlavním úkolem je dobytí několika základních měst.

V Egyptě už půjde o zcela jiný druh boje. Tady už má hráč k dispozici elitní vojáky. Na druhé straně také nebudou žádné padavky, ale angličtí vojáci z povolání, kteří se nevzdají pro nic za nic. Nejdůležitější bude taktika a také schopnost odhadnout, kolik vojenské síly je zapotřebí.

Třetí kampaň pojednává o boji v Evropě. Tato kampaň je nejrozsáhlejší a kromě toho nabízí zajímavé možnosti. Hráč se zde může zhostit role vůdců Anglie nebo Pruska a stát se tak nepřátelem Napoleona. Další způsob, jak si zpestřit tuto kampaň je využití multiplayeru. O nadvládu v Evropě se tak mohou přetahovat dva skuteční hráči.

Minimální HW požadavky:

Procesor: 2. [3] GHz CPU s SSE2 (Streaming SIMD Extensions 2)

Systémová paměť (RAM): 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM (Vista/Win 7)

Grafika: 256 MB DirectX 9.0c, shader model 2b kompatibilní s GPU

Pevný disk: 15 GB

Zvuková karta: Kompatibilní s DirectX

Operační systém: Microsoft® Windows Vista®/XP®/Windows® 7

DirectX: DirectX 9.0c


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 2935x | 14. říjen 2011 | Strategie hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!