GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Might and Magic: Heroes VI

Might and Magic: Heroes VI

Legendární hra Might and Magic má další pokračování, které určitě stojí za to jej vyzkoušet. Pro tvůrce takto známé herní strategie je poněkud těžké přijít s dalším zajímavým dílem, v tomto případě se jim to povedlo. Hra se může pyšnit vynikající hratelností a velmi příjemným prostředím. Zaujmout by mohla jak příznivce klasického zpracování, tak nováčky strategie.

Reklama

První dojem

První dojem z nového dílu může být pro skalní fanoušky poněkud rozpačitý. Ve hře se objevuje méně surovin, vývoj hrdinů je poměrně zdlouhavý nebo například zmizel klasický náhled na město. Něco však zůstalo stejné: celkový dojem ze hry. I v tomto díle budete chtít neustále pokračovat ve hraní a provádět nové a nové tahy.

Herní princip

Princip hry zůstává stále stejný. Hlavní náplní hry je pohyb a orientace na rozlehlé mapě a velká řada dobrodružství, které na Vás čekají za každým rohem. Mimo to je důležitý sběr artefaktů, rudy nebo třeba dřeva. Můžete také zabírat různá výhodná stanoviště například doly. Samozřejmě nechybí boje a války. Vaším úkolem bude sestavení co největšího a nejsilnějšího vojska, se kterým budete bojovat a porážet nepřátelé a různá monstra.

I v tomto díle bude možné rozvíjet svého hrdinu. Princip samotného vývoje bude však odlišný. Při možnosti rozšiřování schopností si budete muset vybrat z velkého množství talentů a bude tedy jenom na Vás, jakou strategii zvolíte, která schopnost bude pro Vás klíčová a která méně podstatná. Důležité je, že Vaše rozhodnutí se promítne do dalšího průběhu hry.

Minimální HW požadavky:

procesor: Intel Pentium/Core 2 Duo E4400 @2,0 GHz, AMD Athlon X2 5000+@2,6 GHz

paměť: minimálně 1 GB pro Windows XP, 1,5 GB pro Windows Vista

grafická karta: 512 MB paměti, podpora DirectX 9.0c

optická mechanika: DVD-ROM 8×, vyžadovaná pouze pro instalaci

zvuková karta kompatibilní s DirectX 9.0c

pevný disk: 8 GB

připojení: upstream 128 kbps pro hraní multiplayeru

operační systém: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 (vše ve 32b i 64b verzi)


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 3835x | 22. říjen 2011 | Strategie hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!