GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Anno 2070

Anno 2070

Herní série Anno už má za sebou více než desetiletou existenci. Nutno však říci, že se tvůrci hry drželi spíše u země a moc zásadních změn se zde neobjevilo. Nová hra se většinou lišila odlišným prostředím a grafikou, ale vše ostatní zůstalo stejné. Velkou změnu prodělalo až Anno 2070, které zajímavě zamíchalo kartami.

Reklama

Princip hry

Nejdůležitější novinkou a základním stavebním kamenem hry je změna prostředí a to velmi radikální změna. Anno 2070 se už neodehrává v minulosti, ale směle vykročilo do budoucnosti.

Děj se odehrává v době, konkrétně v roce 2070, kdy došlo k zániku většiny kontinentů a to z důvodu zvednuté mořské hladiny, zmizelo klasické politické uspořádání a zavládla beznaděj a panika. Poslední přeživší se zde snaží kolonizovat zbylé ostrůvky a zakládají novou kolonii. S tím je ovšem bude mnoho práce, starostí a různých názorů, které mohou vést k novým konfliktům.

Hlavní herní skupiny

Na jedné straně jsou zde ekologové, kteří dbají na ochranu životního prostředí a disponují znalostmi na zpracování surovin. Dále jsou zde vědci, kteří jsou k otázce životního prostředí neutrální. Jejich hlavní předností je schopnost využívat celou řadu moderních technologií, například dokážou se dostat k nedostatkovému zboží – k ropě. Třetí skupinu tvoří průmysloví experti, které příroda nezajímá, jde jim především o co největší zisk.

Problém tedy bude všechny tři skupiny ukočírovat a vybrat si z každé to přínosné a zajistit tak stabilizaci ekonomického systému. To bude vyžadovat také znalost obchodu, technologie e ekonomie. To vše se dobře využije při těžbě surovin, stavbě domů, směně s ostatními subjekty a během dalších činnostech. Všechny však směřují k jedinému záměru – vytvoření silného a soběstačného impéria.

Minimální HW požadavky:

Operační systém: Windows XP (SP3), Windows Vista nebo Windows 7

Procesor: Intel DualCore 2Ghz nebo odpovídající

Operační pamět: 2GB RAM

Grafická karta: kompatibilní s DirectX 9.0c, 512MB s technologií Shader 3.0

Prostor na pevném disku 5GB

DVD-ROM: potřebná mechanika pro instalaci

Zvuková karta: kompatibilní DirectX 9.0c

DirectX: Verze 9.0c

Vstupní zařízení: klávesnice, myš


Hodnocení

Hodnocení: 2.5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 3906x | 7. leden 2012 | Strategie hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!