GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Tropico 4

Tropico 4

Už čtvrté pokračování úspěšné hry s názvem Tropico nepřináší velkou řadu novinek, ale i tak si lze najít v tomto dílu zalíbení. Najdete zde novou kampaň, nové úkoly, prostředí a postavy. Takže oprašte rákosovou sukni a zvelebte národ na vlastním ostrově.

Reklama

Princip hry

Čtvrtý díl je postaven na stejném principu jako díly předešlé. Jedná se o budovatelskou strategii, ve které je cílem péče o ostrov, o kolonii. Ta je na svém začátku na primitivní úrovni, ale postupem času, lze ze svěřené kolonie vybudovat moderní stát 21. Století.

Způsob, jaký při budování zvolíte, přitom závisí čistě na Vás. Můžete vládnout tvrdou rukou a snažit se zkrotit nespokojené obyvatele příkazy a nařízeními. Ovšem můžete zbudovat i stát postavený na demokratických principech, kde má každý právo si dělat a říkat co chce.

Herní úkoly

Herní úkoly jsou spojeny s konkrétním scénářem hry. Jednou jde o nastolení pořádku na ostrově zmítaném nepokojem, podruhé o dosažení cílů v rámci OSN nebo například o vybudování průmyslové velmoci.

Ve hře najdete jak hlavní úkoly, tak úkoly vedlejší, nepovinné. Hlavní úkoly se poměrně často obměňují a hra tak příjemně plyne. Naproti tomu úkoly vedlejší se po určité době opakují a po nějaké době jsou poměrně nudné.

Celkové hodnocení

I když hra nepřináší žádné velké překvapení, je zde vše, co lze o této herní série očekávat. Nová kampaň, zajímavé úkoly, prostředí, dobrá hratelnost a hlavně několik hodin dobré zábavy.

Doporučené požadavky:

OS: Windows XP (SP3) (32-bit) , Vista / 7 (32 nebo 64-bit)

Procesor: Dual Core 2.0 GHz

Paměť: 1 GB RAM

HDD: 5 GB volného místa na disku

Grafika: Shader Model 3.0, 256 MB, DirectX 9.0c (GeForce 6600 nebo vyšší, Radeon X1600 nebo vyšší), DirectX 9.0c


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 3224x | 22. leden 2012 | Strategie hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!