GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Dirt 2

Dirt 2

Skvělé závody si užijete ve hře Dirt 2. Oproti původnímu dílu hra nabízí lepší a propracovanější koncept. Je zde lepší propojení mezi jednotlivými závody a můžete si zde naplno užít kariéru závodního jezdce. Na špičkové úrovni je v této hře grafika, která tak řadí hru mezi nejlepší ve své kategorii.

Reklama

Obsah hry

Na začátku hry hráč dostane k dispozici vlastní, zcela vybavený karavan a jezdecké zázemí. V karavanu najde mapu světa, která obsahuje nabídku soutěží a závodů, jenž může hráč absolvovat. Dále se v karavanu, pomocí televizoru, bude seznamovat s novými soutěžemi: jejich pravidly, jezdeckými statistikami a dalšími drobnosti podobného charakteru ale hlavně zde najde nástěnku s přístupem do online režimu.

Samozřejmě, že hráč nebude mít na začátku hry k dispozici celou mapu, ale tak jak bude získávat v závodech body a také podle koho s kým bude jezdit, se mu budou otevírat nové možnosti a závodní místa. Například si bude moci zajezdit v neprostupné džungli Malajsie, v kaňonu v Utahu nebo na městském stadionu v centru Londýna. Důležité je také zmínka o sortimentu automobilů. Na výběr budou kamiony, buginy, rallye speciály, rallye crossová auta a další.

Ovládání

Ovládání je velmi intuitivní a hráči se velmi rychle dostane tzv. pod kůži. Po chvíli zkoušení už budete na dobré úrovni vybírat zatáčky a ani ostatní úkony nebudou problém. A pokud se Vám zrovna něco nepovede je zde možnost Flashbacků, pomocí kterých se můžete třikrát za závod posunout v čase o několik sekund dozadu a opravit tak danou chybu.

Závěr

Hra Dirt 2: Colin McRaeColin McRae Dirt 2 poskytuje oproti svému původnímu dílu nové možnosti a vychytávky. Jsou zde dobré tratě, pekelně rychlé závody a nároční soupeři, kteří Vám nic nedarují. To vše se podepisuje na dobré úrovni hry, kde o adrenalin nebude nouze.

Minimální HW požadavky:

  • Operační systém: Microsoft Windows XP, Vista nebo Windows 7
  • Procesor: Intel Pentium 4 3.0Ghz, AMD Athlon 64 3400+
  • Operační paměť: 1GB (2GB pro Windows Vista)
  • Volné místo na harddisku: 10GB
  • Grafická karta: ATI Radeon X1500, NVIDIA GeForce 6800

Zakoupit online

Colin McRae: Dirt 2


Hodnocení

Hodnocení: 3.25 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 2493x | 15. prosinec 2010 | Závodní hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!