GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Forza Motorsport 3 - Sběratelská edice

Forza Motorsport 3 - Sběratelská edice

Závodní pecka, tak jak má být, to je hra Forza Motorsport 3 - Sběratelská edice. Tato hra je vytvořena pro majitele konzole XBOX 360 a nabízí skvělou zábavu. Těšit se můžete na výbornou grafiku, velké množství závodů ale například na online mód, kde si zazávidíte se svými kamarády.

Reklama

Princip hry

Tato hra je navržena tak, aby si jí mohlo užít co nejširší spektrum hráčů. Jsou zde různé úrovně obtížnosti a řada pomůcek pro řízení. Celkově na Vás v této hře čeká 400 závodních aut, takže si zajisté každý najde svého favorita. Například si budete moci vyzkoušet Audi R8, Corvetta, Dodge Viper, Aston-Martin DBS, BMW M3, Nissanu Z370 a další super auta. Se svými miláčky poté budete závodit na 100 tratích, vytvořených podle skutečných okruhů.

Video Gameplay

Plusy hry

Velmi povedená je zde grafika, která je zpracovaná do největších detailů. Tak jako ve skutečnosti zde budete vidět škrábance a další různá poškození vašeho auta. Žhavou novinkou je 3D animovaný kokpit, který disponuje funkčními zpětnými zrcátky. Na dobré úrovni je umělá inteligence v podobě závodních soupeřů, kteří nejezdí strnule podle naplánované linky ale aktuálně se přizpůsobují vzniklé situaci. Dalším obohacením je funkce, jenž vás posune o 5 vteřin nazpět a Vy můžete opravit chybné rozhodnutí či reakci.

Celkové hodnocení

Hra Forza Motorsport 3 - Sběratelská edice se může pochlubit velmi pokročilou simulací chování aut a vynikajícím celkovým dojmem ze hry, který působí velmi realisticky. To vše přispívá k velmi vysoké kvalitě hry, která jistě stojí za to si vyzkoušet.

HW požadavky

  • KONZOLE: Microsoft XBOX 360

Zakoupit online

Forza Motorsport 3 - Sběratelská edice


Hodnocení

Hodnocení: 3.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 3407x | 16. leden 2011 | Závodní hry | no comments | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!