GamePUB.cz Recenze

Váš herní koutek - gaming communityA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Zverze pro tisk

Need for Speed: The Run

Need for Speed: The Run

Hra Need for Speed absolvovala poslední dobou velkou změnu. Nejedná se už pouze o nablýskanou přehlídku aut a velké až přehnané množství efektů ale spíš návrat k arkádovému stylu, i když ne úplně ke klasické verzi, spoustu věcí je zde jinak, některé chybí úplně.

Reklama

Princip hry

Tvůrci nové NFS se rozhodli poměrně výrazně pozměnit klasickou představu závodní arkádové hry. Ve hře Need for Speed: The Run nenajdete typickou kampaň, ani kariéru jezdce, ale story, která posouvá celou hru. Dokonce zde vystoupíte z auta a tři mise budete plnit pěšky. Nutno však říci, že tyto mise nejsou moc propracované a mají podobu jednoduchých dětských puzzlí.

Děj hry

Hlavní hrdinou hry je mladík Jack. Jack má osobní problémy, které se rozhodne vyřešit tím způsobem, že se zúčastní a samozřejmě vyhraje ilegální závod napříč Amerikou. Nastoupí tedy v San Francisku a jeho úkolem bude dorazit jako první do cíle v New Yorku.

Celkově bude na Jacka čekat více než 50 závodů v různých terénech. Nebude chybět prostředí pouště s písečnou bouří, podzimní krajina nebo zasněžené hory, kde hrozí zasypání lavinou. Samotné závody mají někdy občas podobu klasického předjíždění soupeřů, někdy se jedná o časovku, občas se Jack utká v duelu a nesmím zapomenout na policii, která bude celý závod Jackovi pěkně znepříjemňovat.

Zajímavým nápadem hry je měnění aut během závodů. To probíhá u benzínové pumpy, takže když toužíte vyměnit své auto za něco lepšího, musíte si bedlivě všímat okolí.

Závěr

Hra Need for Speed: The Run přinesla zajímavé momenty v podobě příběhu a pěších epizod, ovšem najdou se zde i nedostatky, jako chybějící Showroom, nepředvídatelnost kolizí, (stejně vypadající kolize má naprosto odlišné důsledky) nepružnost jednotlivých situací (na stejných místech se dějí stejné věci a situace, které většinou nahrávají soupeřům.) a další.

Minimální HW požadavky:

OS: Windows Vista SP2 32-bit

DirectX: DirectX 10

Procesor: 2. [4] GHz Intel Core 2 Duo nebo AMD

Paměť: 3 GB

Místo na pevném disku: 18 GB

Grafická karta(AMD): 512 MB RAM ATI Radeon 4870 nebo vyšší

Grafická karta(NVIDIA): 512 MB RAM NVIDIA GeForce 9800 GT nebo vyšší

Zvuková karta: DirectX

Klávesnice, gamepad, nebo volant

DVD Rom mechanika

Online: 512 KBPS nebo rychlejší připojení k internetu


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x
Reklamanapsal: Jiří Vencl | 2610x | 8. prosinec 2011 | Závodní hry | comments: 1 | Nahoru ↑

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

rwrS0CiQeOb

sobota, 14. květen 2016
11:13

This arlctie is a home run, pure and simple!


posted by: rwrS0CiQeOb (xxdnlkdo(a)outlook.com) [Odpovědět]